Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Visszaélés a személyes adatokk...

Visszaélés a személyes adatokkal? Vagy micsoda?!?!

Figyelt kérdés

Az iwiw-en egy albumomon belül az összes képem alól eltűntek a hozzászólások. :S Elkeserítő, hogy ilyen szinten "bele tudnak mászni" az ember feltöltött dolgaiba!

Hiába írtam nekik e-mailt, válaszra sem méltatnak! Tud valaki egy telefonszámot, amin elérhető egy "mélyen tisztelt" :D munkatárs?


2011. febr. 10. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt mindenki tudja, hogy a közösségi oldalak munkatársai hozzáférnek az összes adatodhoz. Olyat nem kell megadni az oldalon, amiből később gond lehet, és azt is meg kell gondolni, hogy az ember milyen képeket tölt fel magáról. Telefonon pedig nem tudod őket elérni...
2011. febr. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy csak valami rendszerhiba, azt azért nem gondolhatod, hogy az iwiw munkatársai azzal szórakoznak, hogy "lopkodják" a képek alól a kommenteket...

Hiba meg sűrűn van a wiw-vel, mióta "fejlesztés" címszó alatt belenyúltak a dolgokba. Nekem az összes eddigi levelem tűnt el, mégse verem az asztalt... Legalábbis a munkatársakra nem kenem. Pedig egy-kettő nagyon fontos is volt benne...

Hidd el, senkinek nem kellettek a kommentjeid. Biztosan jó volt őket olvasni, mert dícsértek, ajnároztak benne téged, vagy nem tudom, de tedd túl magad rajta...

2011. márc. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, és a kommentek, amiket mindenki lát, egy közösségi oldalon, ahol mindenki lát téged, nem személyes adatok... Ha te feltetted őket, ill fennhagytad a kommenteket, akkor nem reklamálhatsz azért, hogy azok a tiéid... mert megosztottad a neten. Úgyhogy az ügynek jogi következménye pedig semmi szín alatt nem lesz.
2011. márc. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!