Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg sokkal több fű kell...

Tényleg sokkal több fű kell ugyanolyan hatás eléréséért ha süti formában készítik?

Figyelt kérdés
ismerősöm azt mondta ma hogy felesleges lenne felemet sütibe elkészíteni mert úgy 4x 5x annyi kell hogy ugyanúgy hasson mintha elszívnám azt a felet. mi igaz ebből?
2009. febr. 10. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

én is így hallottam. szóval, ha neked 1g kell, ahoz hogy beállj, akkor sütibe kell mondjuk 4g.....


dehát, minek sütizni? :) én ha ugyan annyi kéne, akkor is maradnék a jó öreg jointnál.

2009. febr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudod csak azért gondoltam mert nem dohányzom és hát elég irritáló mikor le kell tüdőzni a dolgokat;) mondjuk akkor megoldás rá hogy ne csináljam:D de akk. asszem maradok a hagyományos módszernél, köszi az infot
2009. febr. 10. 21:21
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

Ne pazarolj, maradj a jointnál szerintem. Ezt azért olvasd el, nemrég volt.

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

2009. febr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
71%
Hivatalos spacecakeben 1g van és azt javasolják 1 embernek, legalábbis abban, amit kóstoltam Amszterdamban. Itthon nem próbáltuk, mert tényleg kicsit pazarlás, annyira nem jó és más élmény, hogy megérje.:)
2009. febr. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!