Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha valaki ugy dontene, hogy...

Ha valaki ugy dontene, hogy szules utan nem a mellfelvarrast valasztana hanem a szilikont, akkor is ugyanolyan lenne a hatas? Vagyis akkor is szep lenne a mell?

Figyelt kérdés
2008. jún. 12. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem várd meg a szoptatás végét.

A szilikont meg nem nagyon ajánlom.

Talán már megéri megvárni az őssejtet.

2008. jún. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát ebbol nem lettem okosabb.
2008. jún. 13. 13:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

a szilikon egy betét benned.

ha a szoptatás után nem ugrik vissza melled kemény de logós akkor elég egy felvarrás. de ha sokat veszített súlyábol is vagy is olyan logó bör szerü lesz akkor érdemes egy betétet bele tetetni (szilikont), mert az kibéleli mellet és feszes formás lesz. ezt biztos egy doki szivesen elmondja mit ajánl ha már rászánod magad legalább hogy megnézesd. de szerintem abszolut mell függö melyik a jobb megoldás.

2008. jún. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a mai lehetőségek.

Mindkettővel vannak problémák. Ha egy szilikonos mell ereszkedik meg, az drasztikus szokott lenni. Volt már színésznő, aki helyett dublőrt kellett szerződtetni, mert az egekbe ugráltak a mellei mozgás közben.

A vágás pedig mindenhol ronda - de különösen a mell alatt, vagy a bimbón.


Az össejt pedig a jövő: kísérleteznek ilyen felhasználással is, ahol a melleket teszi rendbe. Egyelőre még ilyen kezelés nincs.

2008. jún. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
én úgy hallottam, sőt sztem úgy is logikus, h ha egy mell lóg és akar bele tetetni a nő szilikont, akkor előbb fel is kell varratni, mert msáhogy nem lehet, nmem lesz szép, meg vhogy nem lehet...vmi iylesmit hallottam szal nemtom...attól függ menynrie lóg neked meg stb
2008. jún. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
aha,koszi a valaszt.majd akkor rakerdezek a dokitol,hogy ilyenkor mi a tehendo
2008. jún. 22. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!