Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akik hisznek a horoszkópban...

Akik hisznek a horoszkópban azoktól kérdem. Ha csalódik egy rák (csillagjegyű férfi) akkor hogy lehet kiengesztelni?

Figyelt kérdés
(nem szerelmi téren,hanem ugy általánosságban)
2009. febr. 10. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Humorral és sok kedvességgel, bókkal, némi rámenőséggel fűszerezve. De vigyázat, mert lehet hogy úgy tűnik, megbocsájtott, de felejteni soha nem fog!!
2009. febr. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Igazából nem nehéz.Egy sima bocsánat kérés a legjobb megoldás. :)Nem vagyunk haragtartók és szeretjük ha a másik beismeri ha hibázott.

Egy Rák pasi....

2009. febr. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A férjem rák. Ha elismerem, hogy hibáztam és elkezdek viccelődni, hülyéskedni, az bejön.
2009. febr. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én rák vagyok. Nagyon nehezen felejtem el ha valaki megbánt, és az átlagnál jóval hevesebben reagálok, ha a türelmem elszáll. Mások szerint nagyon türelmes vagyok talán néha túlzottan is. Én is ezt érzem és ha kifakadok akkor ott elég nagy igazságtalanságot sejtek(nem mindig jogosan sajnos, mert érzékeny természetem miatt sokszor azt is kritikának, piszkálódásnak érzem, ami csak enyhe csipkelődés vagy sima poén). Egész régi 10-15 éves baráti összetűzések is mély nyomokat hagytak bennem. Ugyan ezekkel a barátokkal még tartom a kapcsolatot, jóban vagyunk, de ha kötekednek sokszor nem csak az aktuális gond miatt rágok be hanem minden miatt összesen amit eddig ellenem tettek. Egy példa :"Volt egy barátom akinek pl évekig minden buliban fizettem italt, mert úgy gondoltam hogy ha elmegyünk szórakozni ennyi jár néha, főleg hogy nincs pénze. Amikor neki utána kicsit jobban ment, egy este több italra is meghívott és másokat is a helyen. Hazafelé beitalozva kicsit összeszólalkoztunk mert részegen beszólogatott egy társaságnak amiből kishíján balhé lett és azt is rám kiabálta, hogy egész este Ő fizetett.Akkor bennem úgy jött elő az eltelt pár év összes kifizetett köre mint egy nagy pofon. Teljesen begőzöltem és neki rontottam. Úgy szedtek le róla 3-an" Na ez egy példa arra, hogy bírom az igazságtalanságot. Ha másnap bocsánatot kért volna, hogy Ő volt a hibás akkor megbocsájtottam volna neki, de nem is emlékezett rá és ez már nem az első alkalom volt. Most ez egy újabb tétel a listámon. Amúgy 20 éve ismerem a srácot.


Általánosságban- ha láthatóan haragszom, akkor nagy a baj és meg is jegyzem magamnak, akkor is ha megbeszéljük. Ha csak ráhagyom az emberre és hallgatok, akkor még menthető a helyzet, de akkor is majd felrobbanok. Szóval a legtöbb rák fejben nagyon fel tudja magát húzni a dolgokon és a hallgatás egyedül ebben az esetben nincs rájuk jó hatással. Tapasztalat, hogy egy bocsánatkérésre egyből ellágyul a szívem. Sajnos a legtöbb embernek még ez is nehezére esik.

Bocsánat ha sokat írtam, de ez van ha kérdezik a véleményemet :P

2009. szept. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!