Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért vagytok ilyenek?...

Fiúk! Miért vagytok ilyenek? (Nem szeretek általánosítani, mert biztos - legalábbis remélem -, hogy vannak kivételek. )

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok. Az utóbbi időben észrevettem, hogy a fiúk teljesen meghibbantak, de nem csak a mi osztályunkban, hanem az egész iskolában, legalábbis a felső tagozatban. Minden lánynak odalökik, hogy "Milyen jó segged van!", stb. Engem ez nagyon zavar, sosem jártam fiúval, nem is szeretnék még, de nagyon gyakran látom, hogy a fiúk fogdozzák a lányokat, és még sorolhatnám. (Azzal semmi bajom nincs, hogy fogják egymás kezét, de azért ez már több a soknál, nem?!)


Miért ilyenek? Nagy(obb) korukra majd megváltoznak, ugye? (Mert jelenleg az összes fiút utálom - aki az osztályunkba jár.)


2011. febr. 11. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ez ilyen , majd kinövik a 20-as éveikben
2011. febr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Eljött az ideje ennek!
2011. febr. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, én 17 vagyok és suliban sosem fogdostam senkit, na jó decemberben megfogtam 1 lány seggét, de sulin kívül de már ő sem érdekel. Akkor nálam nem jött el az ideje? -.-"
2011. febr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is emlékszem erre az időszakra, kb 12 lehettem, mikor- kb a többi lánnyal egyszerre elkezdett érdekelni a szex, a fiúk rá fél- egy évvel jöttek :) De két év alatt nagyjából kinőtték :)
2011. febr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

Igen, a fiúk ennyi idős korukban szinte kivétel nélkül mind teljesen meghibbannak egy-két évre: már "férfinak" gondolják magukat, mert üzembe lépett a micsodájuk, de kezdetben nagyon furcsa elképzelésük van arról, hogy mi tesz egy férfit férfivé. Külső szemlélő szemében leginkább infantilis bunkóságnak hat, amit művelnek - ilyesmik, mint amiket felsoroltál. Obszcén dolgokat ordibálnak akár az utcán is, és úgy viselkednek, mint ha csak füttyenteniük kéne, és minden "jó nő" a lábaiknál heverne. Valamiért nagyon fontosnak érzik, hogy mindenki lássa, hogy őket érdekli a nők teste, még egyszerűbben szólva, hogy ők már "dugásra készek" (illetve annak tartják magukat).

Röviden: hencegnek a farkukkal. Rendszerint bandában, mert azért egyedül még nem annyira nagy fiúk.


Én úgy emlékszem, hogy a legnormálisabbak is átestek ezen, de a leghülyébbeket kivéve mind gyorsan kinövik :). Nem kell velük foglalkozni, természetes dolog.

2011. febr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%

Sajnos az ebben a korban teljesen normális, hogy a fiuk hülyék:)

De nemsokára ti lányok is azok lesztek ám , sőt van aki már most az. Csak titkolja még egy kicsit.Mindig csak álmodozni fogtok és ha kell ha nem szerelmesek lesztek ,indokolatlanul.

Sose felejtem el amikor hetedikben a mozi folyosóján sorbaálláskor a nálam egy fejjel nagyobb 8.os lány nyomkodta hozzám a nagyon nagyra nőtt cicijét, pedig nem is volt olyan nagy tolakodás.És mindig csak vigyorgott ha látott.Akkor is csak irultam pirultam . De most már tudom , h kimerítette a szexujális zaklatás fogalomkörét evvel az inzultálással velem az áártatlan gyermekkel szemben:)

2011. febr. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!