Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek miért tart mindenk...

Szerintetek miért tart mindenki ez miatt hülyének?

Figyelt kérdés
én egy 24 éves fiú vagyok és a faluban ahol élek és azokkal akivel felnőttem egy korban vagyunk és az már lassan mind vagy megházasodik vagy együtt él valakivel fiú is lány is van közte, és van aki ott tart hogy gyereket válalt már. és én még nem is nagyon gondolkozok rajta hogy igy kellene nekem is csinálnom és még barátnő sem nagyon kell (még arra is lusta vagyok hogy azt szerezek) . akiknek ezt elmondtam hogy én nem akarom soha ezt amit ők akkor anyit mondtak hogy te nem vagy normális, veled valami nincs rendbe stb miért fontos az hogy lekösd magad ?
2011. febr. 11. 22:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy gondolkodok.Minek kösd le még magad.Elég buta emberek élhetnek abban a faluban,már bocs,de ha vki nem úgy gondolkodik mint én,attól még nem hülye.Ha te így érzed,akkor nincs ebben semmi rossz.Kit érdekel ki mit gondol?Csajozzni azért csajozz,:D de ha nem akarsz komolyat akkor nem!Ennyi!
2011. febr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!