Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » S. O. S Megőrülök! Mit tegyek?

S. O. S Megőrülök! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 évet voltam együtt a barátommal.16 éves lány leszek,előző hét péntekén dobott,rettentően ki lettem,fel akartam vágni a kezem nem ettem hánytam és nem aludtam,tegnap átjött hogy meg beszéljük a dolgokat,azt hittem ki békülünk de nem...kértem tőle ölelést,azt mondta ez az utolsó...amikor ki kisértem a kapuba akkor is kértem ölelést nagy nehezen adott és a homlokomra adott egy puszit..a barátaival is szoktam beszélgetni és ő eggyátalán nincs maga alatt ezt ő is meg mondta..azt mondta majd csajozni fog ami engem rettentően a sirba tett.nagyon sokan mondták hogy ne foglalkozzak vele és tömték a fejem de nekem iyenkor hiába mondjék hogy jajj jön majd egy új..én ugy éreztem nekem ő az igazi nagyon össze illettünk,legszivesebben minden lányt elijesztenék tőlle..de nem hetetem mert akkor jobban meg utélna..Nagyon ki vagyok borulva...és örülten hiányzik...:'(
2011. febr. 12. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Megértelek! Ez a pasi bunkó volt, szerintem hagyd... Nem érdemel meg téged. Ő jobban fog szenvedni, ha látja, hogy boldog vagy. Minden kapcsolatot szakíts meg vele, ajándékait dobd ki, újulj meg! A végén nagyon jó érzés lesz, de egy ilyen pasi miatt, ne szomorkodj.
2011. febr. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ilyen ember után kár bánkódni, ha ilyen hülye hogy kidobott akkor így járt. Jobban jársz ha mihamarabb túl teszed magad a dolgon, tudom nehéz, de jobb lesz ha túl teszed magad.
2011. febr. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A legnagyobb hülyeség lenne ha vagdosnád magad, meg nem eszel stb. Igen rossz érzés tudom,, de ha belegondolsz 16 éves vagy. Írtad, hogy neked ő az igazi. Hát ezt még sokszor fogod érezni és csalódás is lesz még pár.

Akármilyen nehéz is, túl kell rajta lépni. Igen gáz duma: de úgyis jön más idővel. Azért mert idegesíted magad rajta attól nem lesz jobb, csak rosszabb.

Meg gondolj bele, ha ő azt mondta csajozni fog, meg nincs maga alatt, akkor nem is volt ez nagy szerelem az ő részéről.

Azzal sem jobb, ha elüldözöd körülötte lévő lányokat. Mert csak leégeted ezzel magad. Legyél erős és lépj túl. persze egy tininek ez még elég hülye duma. De majd pár év múlva te is így látod..

kitartást :)

2011. febr. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem az a meglátásom,hogy idővel el fogok kezdeni neki hiányozni,nem lesz addig csaja,szerintem csak a szája nagy..ha pedig lesz akkor azt kivánomhogy dobja a csaj egy hét után és érezze azt amit én..lehet hogy gonosz vagyok..de ugy tönkre tett,hogy szeretném ha ő is érezné azt amit én
2011. febr. 12. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!