Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megőrülök a sok szekálódástól....

Megőrülök a sok szekálódástól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

a baráti körünk két részre szakadt kb. van 2 barátnőm a többi meg szóba sem áll velünk, ez engem nem zavar. tök életvidám vagyok, meg minden, de van egy csaj aki mindig belém köt. általában ránézek mint egy hülyére és elmegyek akkor meg azt kiabálja hogy jó besértődést és akkor meg én vagyok a rossz. de ha kell neki valami akkor meg jön nyalizni. különösebben nem izgat a csaj csak már kezd az agyamra menni. leoltsam, vagy lekeverjek neki egyet, vagy attól csak rosszabb lenne?

igazából az a bajom, hogy a korosztályomból nem nagyon vannak barátaim, inkább a 18-19évesekkel, csapattársakkal lógok. Ők a barátaim, de hát valahogy túl kéne élnem még 3 évet a suliban -.-"


2011. márc. 17. 20:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Sz@rjál rá jó magasról :)
2011. márc. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!