Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit akart ezzel kérdezni,...

Mit akart ezzel kérdezni, mondani nekem az eladó? Nem értem!

Figyelt kérdés

Rendeltem ma egy cipőt a teszveszen, írtam az eladónak, hogy még ma elutalom a pénzt, majd aláírás: Mihály Regina.

Erre ezt írta vissza nekem:

"Tisztelt Regina!"

Köszönöm, a csomagot küldöm, ( egy kérdés??? Misike ) Regina????

Üdv: Mariann"


Miért Misikézett le? Mit akart ezzel kérdezni? Tök nem értem. Egyértelmű, hogy a vezetéknevem Mihály, minek Misiz le???


2011. febr. 14. 14:50
 1/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk az ő neve meg Bozó Mariann, akkor írjam neki vissza, hogy igen én Misike vagyok, de akkor te meg B*zi? Pfff
2011. febr. 14. 14:51
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak egy nagy paraszt, ezért Misizett le, mert a Vezetékneved is úgymond keresztnév... szánalmas... ne is foglalkozz vele.
2011. febr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ne foglalkozz vele... lehet,hogy félreolvasott valamit, és most már rájött, csak zavarban van.


Ne foglalkozz vele...

2011. febr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem csak nem volt benne biztos, hogy jól teszi-e mikor Reginának és nem Misinek küldi a csomit.

Nem hiszem, hogy bántiból, csupán a feladás miatt.

Ugye nem mondok újat, hogyha azt próbálom elmagyarázni, hogy miért nem tudja a két keresztnév közül hogy ki is vagy. Tudod vannak programok, ami felcseréli a kereszt és vezetéknevet. Tehát nem mindegy hogy M.R. vagy R:M: a címzett. :)

2011. febr. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát Regina vezetéknévről még nem nagyon hallottam :)

Ráadásul az aláírásomban egyértelmű hogy mi a nevem.

2011. febr. 14. 15:03
 6/10 anonim ***** válasza:
sokan vannak teszveszen,vaterán két névvel is,a pasi is árulja a műszaki cuccokat,a csaj a kismamaruhát és egy regisztrációval. szerintem csak nem tudta,kinek írjon. és sok anyuka a kisgyereke nevét is beteszi a regibe,főkent akik gyerekruhákat árulnak. ne foglalkozz ezzel. írd meg neki,hogy regina névre jó lesz
2011. febr. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem se foglalkozz vele, lehet, hogy egész éjjel nem aludt a beteg gyerekétől vagy még nem itta meg a reggeli kávéját, vagy nem figyelt, normálisan elköszönt a végén, tehát nem direkt bunkózott.
2011. febr. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
hát a barátnőm neve se jobb:sándor éva...és mindig úgy hívjuk ,hogy Sanyika...de amúgy eggyáltalán nem zavarja:D
2011. febr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nézd Misike, én ezt nem hagynám annyiba!:D
2011. febr. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
17:50 :-))
2011. febr. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!