Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem szeretnek...

Mit tegyek ha nem szeretnek az osztálytársaim? Mit tegyek ha nem szeretek suliba járni ez miatt?

Figyelt kérdés
Szerintem azért nem szeretnek mert folyton rajtul logok,csunyán írok.Egyik nap sírva jöttem haza azért mert radíral dobáltak,üttüték a fejemet.Meg fojton csufolnak a ruhám miatt .Meg folton meglátnak azt mondják,hogy egy óriási szőrgomboc akadt meg a torkukon!
2011. febr. 15. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
ezen csak te magad tudsz segíteni. mondjuk pl. miért lógsz velük ha cs.esztetnek? ha meg beszólnak, szólj vissza valami elég durvát (pl. "pofázol, cigány?"), ha verekedésre kerül a sor, verd meg az egyiket nagyon a többi nem mer majd betámadni :))
2011. febr. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De én Keresztény iskolába járok
2011. febr. 15. 17:00
 3/5 A kérdező kommentje:
És én 6-as lány vok
2011. febr. 15. 17:01
 4/5 A kérdező kommentje:
És már a fiúk is tesznek rá
2011. febr. 15. 17:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a generáció elég gyengeelméjű és éretlen. Szerintem kérd az osztályfőnök/igazgató segítségét. Ezek többen vannak mint az oroszok.
2011. febr. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!