Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 182 cm és 66 kg vagyok. Hízni...

182 cm és 66 kg vagyok. Hízni szeretnék persze gyúrással. Brutal Gainert szedek multivitaminnal. Régebben hébe hóba gyúrtam mostanábankeményen konmdizok. Az osztálytársaim bruce lee nek hivnak. Felszednék vagy 10-20 kg -ot ötlet? Elölre is kössz.

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 20:41
 1/10 Harrr ***** válasza:

Pufidzseki, bele egy kád vízbe, ott is a 10-20kg.


Először rendesen akartam válaszolni, de amikor megtudtam hogy te vagy a Pruszlik vagy ki, úgy gondoltam te már így is rohadt erős lehetsz, és nem kell hogy erősebb legyél. Utálom a konkurenciát :D

2010. júl. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

nem magamra találtam ki ezt a nevet.viszont azt mondják a súlyomhoz képest erös vagyok.xd jo válasz am.

de kíváncsi lennék a normális válaszra is lécci

2010. júl. 26. 20:51
 3/10 Harrr ***** válasza:

A Brutal Gainer jó választás, bár én kicsit drágának találom. Ha naturálban akarsz fejlődni,ez hosszú idő lesz és sok munkát igényel.


Itt találsz mindenre választ:

[link]


Először le akartam írni, de így egyszerűbb, itt van étkezés edzés stb. De mint mondtam ez sok idő, viszont te 66 kiló vagy, az elején ha mindent jól csinálsz meglesz az eredmény, csak türelem.


Sok sikert.

2010. júl. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
kösszi igyekszek
2010. júl. 26. 21:06
 5/10 anonim válasza:

Ajánlom neked a Danabolt . komolyan, én 2. kúrán vagyok túl - 1 kúra alatt minimum 10 kg- izmot lehet felszedni, és semmi bajom nincs tőle.

A hozzánemértők pedig azt hiszik hogy káros, pedig az újak egyáltalán nem azok.


remélem segítettem, árban is elviselhető ! csá all

2010. júl. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kössz de miaz? xd
2010. júl. 26. 21:25
 7/10 A kérdező kommentje:
biztos jo de szteroiddal nem foglalkozok de télleg kössz a választ
2010. júl. 26. 21:27
 8/10 anonim ***** válasza:

Majd lesz káros hatása.

Az ilyen gyúrt izmok amúgy sem érnek semmit, csak villogni lehet velük, mint a rozsdás késsel.

Zsákot cipelni nem tudnak, a lábizmaikkal meg sem futni, sem kerékpározni nem tudnak, egyből kifulladnak.

2010. júl. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Harrr ***** válasza:

Ne hallgass rájuk :)


A gyúrástól nem lesz jó állóképességed ez igaz, de ezért van például a kardió edzés és egyéb kiegészítő sportok.


A koxot jól tetted, hogy kihúztad a listáról, nem csak a káros hatásai miatt.


Koxal hamarabb érnéd el az eredményt, ami kevésbé lenne tartós. És mellette ugyan úgy kéne edzened és enned, ugyan olyan keményen mint naturálon.


Most egy kis plusz időért az egészséged kockára tenni.... nem érdemes. Persze amit mondok az csak addig igaz amíg nem akarsz 120 kiló száraz izom lenni. Ugye naturálon is vannak határaid, de a te 20 kilód évek kemény munkájával elérhetőnek tűnik. És végülis, időd mint a tenger :)

2010. júl. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

van idöm igaz.az elején megfogattam hogy tisztán gyúrok.


azt mondják 1 hónap és 1 kicsit látszani fog a növekedésem bár nem siietek sehova. Te mekkora vagy? Már mint a karod pl?

2010. júl. 27. 06:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!