Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » KÉREK MINDENKIT, SEGÍTSEN!...

KÉREK MINDENKIT, SEGÍTSEN! Hogyan tudnám beosztani ügyesen az időmet, hogy jusson idő tanulni--> hogy a suliban teljesítsek, és még zongorából is teljesíteni?

Figyelt kérdés
Én 7.-es fiú vagyok, és azt kérdezném, hogy hogyan tudnám ügyesebben beosztani az időmet, hogy legyen időm tanulni, és zongorából tejesíteni, mert egyszerűen semmire nincs időm, és zongora pályán szeretnék el indulni, és ha a tanulmányokból húzok bele, akkor a zongora nem nagyon megy, ha meg a zongorából, akkor meg fordítva! Kérlek, segítsetek, minden ötlet jól jön!!
2011. febr. 15. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire tudsz figyelni a suliban, de ha nagyon, akkor a tanórán sok minden "rád ragad". Így már otthon kevesebbet kell majd foglalkoznod a tananyaggal. OFF! Nagyon szimpatikus fiatalember vagy, sok sikert a zenei pályához!
2011. febr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi : )
2011. febr. 15. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!