Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek az öngyilkossággal...

Mit tegyek az öngyilkossággal fenyegetőző apámmal?

Figyelt kérdés
Édesapám teljesen összeomlott. Édesanyám hosszú idő után eldöntötte, hogy nem szeretne tovább vele élni, apa összeomlott. Depresszióval kezdődött, deh egy ideje folyamatosan öngyilkossággal fenyegetőzik, sakkban tartja anyát. Volt h anyának be kellett zárni a bejárati ajtót, hogy mehessen sehova. Mit tanácsoltok? Megértően kell felé fordulni, vagy úgy tenni mintha nem foglalkoznánk vele?
2011. febr. 15. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem a férjem csinálta ezt... Eleinte mindig kedves voltam hozzá könyörögtem neki hogy ne csinálja ezt stb stb....A dolgok aztán elfajultak annyira hogy berágtam és azt mondtam neki hogy azt csinál amit akar, majd én is megölöm magam... Na hát hál istennek nem tette meg, remélem nem is fogja.De nem ismerem apukádat tehát nem tudom hogy mi lenne a helyes :-(
2011. febr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Beszéljetek 1 pszihológussal ő majd segít
2011. febr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha valaki a feleségét öngyilkossággal ijesztgeti, nehezen tudom elképzelni, hogy szereti. inkább csak magához akarja láncolni, hogy ha már az övé nem lehet, akkor más férfié se legyen. anya nyugodtan váljon el, ne kínlódjon egy sehova sem vezető kapcsolatban. ha valaki odáig jut, hogy zsarolja a feleségét, akkor az már régen rossz. a felesége jobbat érdemel. nem téged akarlak bántani, mert biztosan mindkét szülődet szereted, de anyukádnak még az egyedülállóság is jobb, mint ilyen ostoba ijesztgetéseket hallgatni naphosszat, heteken, hónapokon, ki tudja talán éveken keresztül. ne féljen kilépni ebből a szereteten egyáltalán nem alapuló kapcsolatból
2011. febr. 18. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen anya szeretne kilépni, deh nem meri apát egyedül hagyni, és nem meri azt mondani neki, amikor "búcsúzkodik" hogy menjél. nekem valami szakmai tanács, vagy tapasztalatból származó tanács kellene. Van ötletetek, hogy hova forduljak? pszichológushoz már jár apa...
2011. febr. 18. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!