Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Öngyilkossággal fenyegtőzik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öngyilkossággal fenyegtőzik, de én már nem akarok vele lenni! Mit tegyek? Félek.

Figyelt kérdés
Szakítottam 2 hete a barátommal 3,5 év után, mert nem volt már meg az a tűz, már a szerelem elmúlt. Most azzal fenyeget hogy megöli magát, és mondta ha bárkinek is elmondom tényleg megteszi, és az én lelkemen szárad. Nagyon félek, tegnap írt hogy nem akar tovább élni mert senki nem szereti és egy vesztes, azóta semmi..fogalamam sincs mi van vele és félek nagyon. De kényszerből meg nincs értelme együtt lennünk, de ő nem érti meg. Nem hiszem hogy képes lenne megtenni, de kitudja. nagyon gyenge jellem, pedig eddig nem volt ilyen... Mit csináljak ebben a helyzetben?? 19/L
2011. okt. 22. 10:18
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
90%
Lelki terror ami a gyenge emberek fegyvere. Ne engedj!!! Jól tetted, hogy szakítottál. Nem meri megtenni. Az ilyen jellem nem meri.
2011. okt. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt üzenem a srácnak.

2011. okt. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
100%
És ha megteszi? mi van akkor, ő akarta így, nehogy már feláldozd magad érte. Mert ha visszamész, akkor meg a te életed van tönkre téve.
2011. okt. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy emiatt vele maradj. Úgysem fogja megtenni, csak fenyeget vele. Ha viszont csak ez miatt vele maradnál, csak azt látná, hogy bármit megtehet veled, mert nem tudsz ellenállni a zsarolásnak.
2011. okt. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
Zseniális Wampa! Jó a link!
2011. okt. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 A kérdező kommentje:
Én továbbléptem, és azt szeretném ha ő is megtenné. nem fogok visszamenni hozzá, de akkoris félek... Nem gondoltam volna hogy így fog zsarolni érzelmileg..
2011. okt. 22. 10:25
 7/64 anonim ***** válasza:
100%
A legundorítóbb ember az ilyen. Ahogy fentebb is írták lelki terrorban akar téged tartani.
2011. okt. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki öngyilkos akar lenni az megteszi egyből,nem harangozza be előtte nem tudom mennyi ideig. Te pedig nehogy engedj neki.
2011. okt. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
60%

Riaszd a szüleit. Már az ezzel való fenyegetőzés önmagában bőven elég ok, hogy elvigyék egy pszichológushoz, aki SEGÍTHET neki.

Ha ezt elmulasztod, és esetleg öngyilkos lesz (azt azért tudd, hogy az öngyilkosok 95%-ának van előtte valamilyen formában cry for help...), ami benne van a pakliban, akkor nem csak a lelkiismereteddel kell elszámolnod, hanem az, hogy nem szóltál senkinek, öngyilkosságban való segédkezés, ami bűncselekmény (persze valószínűleg nem derül ki, csak azt akarom mondani, hogy jogilag is elítélendő ilyenkor csendben maradni.)

2011. okt. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 A kérdező kommentje:
Aztmondta ha szólok bárkinek is akkor 100% hogy megteszi....
2011. okt. 22. 10:29
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!