Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » LastOne. Left válaszai miért...

LastOne. Left válaszai miért ennyire csekély pont %-ban értékelik itt az emberek? A válasz írója 52%-ban hasznos válaszokat ad. Szerintem nagyon otthon van az Ezotéria terén. "Ez kapcsolatban lehet az ő Karmájával? "

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 14:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
44%

Mert egy ostoba fajankó.

Így mondjuk másképp, hogy "otthon van az ezotéria terén".

2011. febr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Te miért vagy itt ha ez a vélleményed az ezotériáról?
2011. febr. 17. 14:20
 3/26 anonim ***** válasza:
92%

Karmával nem hiszem, h kapcsolatban áll ez a dolog, szeretik lepontozni, sokan nem értik, h miről beszél, és itt azért csak páran vállalják névvel a válaszaikat.


Nekem segített egy régebbi kérdésben, én fel is pontozom mindig, mert nekem szimpatikusak a válaszai, a reakciói, sokat anyázták itt már, de mindig kulturáltan válaszolt.

2011. febr. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
74%

LastOne. Left


Szerintem butaság a kérdésed már elnézést a válaszért. Az én véleményem és, hogy magamból induljak ki az emberek nem azért járnak ide, hogy % értékeket érjenek el, hanem azért hogy a kérdéseikre választ kapjanak.


Én azért járok ide, leginkább hogy a ufó témakörben felkeltsem az emberek érdeklődését és hogy, igenis hitjenek az idegenek létezésében, és nem a pontok miatt és a %-os arányokért,


Egy jó példa én kb 3 éve vagyok itt és csak 50%-os vagyok...



Persze jó dolog, hogy ha valakinek 100% hasznos válaszokat ad, ez nagyon is szép dolog, de elsődlegesen nem ezért járnak ide az emberek, persze ezt csak az én véleményem.

2011. febr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Mert intelligens.De nem értem azokat az embereket,akik csak azért látogatnak ide,hogy a téma iránt érdeklődőket minősítsék.Persze jogtalanul!
2011. febr. 17. 14:53
 6/26 anonim ***** válasza:
70%

Érdeklődni már pedig szabad, és pedig jogosan, nem értem a reakciódat... Nem szeretnék vitába keveredni...

Mindenkit kedvelek, még azokat is akik engem nem...


Meg kell értened, hogy nem a %os arán dönt a dolgokról vagy a kérdés helyességéről...

2011. febr. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
20%

:Dhát a karmájával ez semmiképp nincs kapcsolatban:D


amúgy meg azért pontozzák le, amit az előző válaszolók is elmondtak.

2011. febr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Bretso ***** válasza:
100%

Az oldal azért jött létre, hogy hasznos válaszok szülessenek a felmerült kérdésekre. Diator tökéletes példa, dől belőle a megmagyarázhatatlan hülyeség, illetve tévképzetek, ezért le is értékelik. Lastoneleft, bár elismerem, hogy kulturáltan válaszol, hmm.. egyedi világnézete van, ami nem feltétlenül válik a kérdező javára, így leértékelik.


Az én értékelésem is figyelemre méltó, ezotériába járok és általában nem azt a választ adom, amit a kérdező hallani akar (ergo nem értelmetlen, bizonyíthatatlan ostobaságokban adom alá a lovat). Ezért alacsonyan is állok, mert egyesek ahelyett, hogy a válasz hasznosságát néznék, a saját hitviláguk szerint értékelnek. Tehát ha nem hiszek abban, hogy a krixkraxok elrabolnak és seggberaknak, és ezt ki is fejtem akkor én hazug, rossz válaszoló vagyok, ez már csak így működik.

2011. febr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
87%

igen kapcsolatban lehet a karmával. válaszolok, és ez a visszahatás, hogy 52% ban hasznosak a válaszaim ezen a fórumon 4 kategóriában. a tetteimnek(hozzászólások) ez az egyik következménye, és még van biztosan jó pár. ha arra vagy kíváncsi, hogy ez valami "büntetés" vagy ilyesmi, mivel "csak" 52%, akkor valószínűleg tévedsz. meg amúgy is...az 52% az több mint a fele az egésznek, szóval jó az nem? :)


az észrevételt köszönöm kedves kérdező, de ez nem csak az ezotériáról szól...van itt még azért más is. :P


az okokat, hogy miért így értékelik a válaszaimat, korábban leírták, nem mindenki gondolkodik ugyanúgy a dolgokról(életről), de ez idővel úgy is változik. :)


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. febr. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért, mert akárhogy nézzük, LastOne. Left maga is fanatikus kicsit. Sokszor ír értelmes és érdekes dolgokat, de többnyire úgy, hogy mindeközben maga is átesik arra a "csak nekem van igazam" oldalra.


Rátalált arra a belső önvalós könyvre, és mindennek alapjául vette. Még ez sem baj önmagában, de azt tapasztaltam, hogy ha valaki az övével ellenkező véleményt ír, éppúgy tesz, mint valami őrült vallásos: csak azt hajtogatja, hogy már rátalált az igazságra, és egyedül neki van igaza.

Azt hiszem, LastOne. Left maga sem veszi észre, hogy néha már durván átmegy térítőbe. Elhiszem, hogy jót akar (a Jehovák is azt akarnak), de hiába próbálnál leállni vele megvitatni valamit, úgyis az lesz a vége, hogy eszébe sem jut megvizsgálni a témát több oldalról, csakis kizárólag az önvalós szöveget ismételgeti ismét és ismét.


Azt mondja, legyünk önkritikával, mindig vizsgáljuk felül az elméleteinket, de ezt épp ő nem teszi meg. Pedig tudnia kellene, hogy akármennyire is azt hisszük, rátaláltunk azt igazságra, valójában bármikor megváltozhat a véleményünk.


Szóval, jómagam nem szoktam lepontozni, de volt már vele néhány vitám, és sajnos vele beszélni gyakran olyan, mintha egy kereszténnyel próbálnál a tudományról társalogni.

2011. febr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!