Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az én válaszaim után mért...

Az én válaszaim után mért marad el a mindenkinek feltett kérdés: Hasznos számodra ez a válasz?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 21:39
 1/7 bánomisén ***** válasza:
100%
Senkinek nincs ott a saját válasza után, nem csak neked, ugyanis semmi értelme annak, hogy valaki értékelje a saját válaszát. Azért írta, mert jónak gondolta, ez logikus...
2011. nov. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Előbb értsd meg a kérdésem,azután válaszolj.
2011. nov. 6. 09:59
 3/7 bánomisén ***** válasza:
100%

Megértettem. Legalábbis azt, amit ide írtál. Nem látod a saját válaszaid után azt a feliratot, hogy hasznos-e számodra a válasz és nem érted, hogy miért nem látod.


Vagy mást akartál kérdezni? Mert akkor fogalmazd át a kérdést, mert ez így, ahogy leírtad, ezt jelenti :-)

2011. nov. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most jól értetted. A kérdés mindenki válasza után ott van,csak az enyém után nincs ott. Ez az amit nem értek. Pikkelnek rám? Nemmintha sokat jelentene hiszen nekem kell eldönteni,hogy válaszolok-e vagy sem. S ha már válaszolok akkor a tőlem telhető legjobbat mondom. Tuva-megélve,hogy ostoba gúnyos válaszok után is ott van az értékelési lehetőség... ez az ami miatt érthetetlen a számomra a kizárás az értékelhetésből. Ismétlem: nem lényeges,csak érthetetlen
2011. nov. 6. 13:45
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Bánomisén válasza jó volt, de te nem értetted meg.

Amikor válaszolsz egy kérdésre, azt írja ki," ez a te válaszod".

Ezt a választ te elküldted.

A többiek gépén, amikor megjelenik, ott a kérdés, hasznos számodra a válasz?

Ők jelezhetik, igen, vagy nem.

Nekik ugyanúgy ott vannak a kezek, mint neked a mások hozzászólásában.

Ha megnézed a korábbi válaszaidat, kell lenni olyan értékelésnek, ez a válasz ... %-ban hasznos.

Az jelzi, hogy a többiek hogyan értékelték a válaszaidat.


Hogy még jobban megértsd. Én ezt a választ elküldtem neked.

Az én gépemen ez úgy jelenik meg, hogy "Ez a te válaszod".

Nekem nincs rá lehetőségem, hogy a saját válaszomat értékeljem.

A tiéden viszont ott a kérdés. Hasznos számodra ez a válasz?

Ez a tiéddel is így működik. Mi tudunk rá reagálni, de mivel te írtad, ezért neked nem kell értékelni a saját írásodat.

Remélem, most már érted. Üdv.

2011. nov. 16. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen mostmár jól értem. Köszönöm a válaszokat.
2011. nov. 17. 13:01
 7/7 anonim válasza:
Én pont erre kerestem választ, és én is megértettem. Jó volt a leírásotok.
2011. nov. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!