Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerinted menjek így holnap...

Szerinted menjek így holnap iskolába?

Figyelt kérdés
Tudom hogy senki nem csinálna problémát ebből, de most nem tudok dönteni. Ma egész nap rosszul voltam a suliban, fájt a fejem, torkom, de még nem annyira hogy ne tudjak figyelni. Most ég az arcom, mértem lázat, 38 fokos. Az a baj, hogy holnap két témazárót írunk, utólag meg már nem szokta mondani senkinek a tanár hogy írja meg. Én meg szeptembertől most először vagyok beteg. De nem akarok lemaradni a dogáról, de így betegen figyelni sem tudnék. Ti mit csinálnátok? Orvos meg csak délelőtt van.
2011. febr. 17. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Menj be arra a 2 órára írd meg a dogát, aztán menj orvoshoz.Jobbulást!
2011. febr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez elég gáz helyzet :S Az a baj hogy lázasan a dolgozatra sem igen tudnál koncentrálni. Két lehetőséged van: vagy elmész dolgozatot írni és beveszel egy lázcsillapítót előtte (és miután megírtad a dolgozatokat, megkéred a tanárt hogy engedjenek haza) vagy nem mész be, és írsz pót-témazárót, ha megengedik.

Én főiskolás vagyok, nekem mindenképpen be kéne mennem megírni, de szerintem neked még adnak pótlási lehetőséget.

Remélem segítettem, és gyógyulj meg mihamarabb!

2011. febr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Velem is pont ez volt a probléma.Igyál meleg teát,vegyél be gyógyszert,lázcsillapítót takarózzál be.Kúráld magad.Ha holnap reggelre javul a helyzet,akkor mehetsz.:)

Ha nem,akkor irány a doki :/

2011. febr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Betiltották hogy elengedjenek bárkit is, mert túl sokat ,,csak úgy" kimennek, és már van ott egy ember, aki nem enged ki, volt már rá példa. Köszönöm a válaszokat, és köszi :) Utolsónak: Jobbulást ;)
2011. febr. 17. 18:08
 5/11 anonim ***** válasza:

Utolsó! A gyógyszertől nem gyógyul. Meg ne akarjunk mindenre gyógyszereket szedni. A lázra vegyen be, de amúgy se. Illetve, amit az orvos ír.


Kérdezőnek: Ha csak az orrod folyna, illetve fájna a torkod, ill. hőemelkedésed lenne, azt mondanám, menj be. Én az olyannal mindenképp bemennék, nemcsak TZ-re. De írod, hogy lázad van és rosszul vagy.

Szerintem így ne menj be. A TZ-ket is sokkal rosszabbul írnád most meg.

Egyél sok narancsot, igyál mézes-citromos teát, vegyél be vitamintablettát, estére lázcsillapítót, aludj sokat, holnap menj orvoshoz!


Jobbulást kívánok!!


:)

2011. febr. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is :)
2011. febr. 17. 19:03
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menj el az iskolába, nem ér annyit az egész, hogy aztán összeszedj valamit, és jobban megbetegedjél! Inkább menj el orvoshoz, és gyógyulj meg! :)
2011. febr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Nem mentem, gyulladt a torkom, reggelre meg még magasabb volt a lázam, itthon maradok keddig, kipihenem magam :) Köszönöm a válaszokat! :)
2011. febr. 18. 11:12
 9/11 anonim ***** válasza:

OFF: Az utolsó válaszoló vagyok...

Képzeld, én is így jártam, mint Te! Tegnap az iskolai farsangon jól megfáztam, így ma egész nap pihentem, meg tanultam egy kicsit. Viszont délutánra olyan szinten rosszul lettem (szúrt a hátam és a mellkasom, fáj a torkom, folyik az orrom), hogy abbahagytam a tanulást, és Anyával úgy döntöttünk (azért nem a szüleimmel, mert Anyával élek), hogy holnap nem megyek iskolába, hanem reggel irány a gyerekorvos. :(

Jobbulást neked! :)

13/L

2011. febr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Még mindig az utolsó vagyok:


Olyan vírust fogtam ki, hogy egész hétre kiírt a doktornő... :(

2011. febr. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!