Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Holnap valószínűleg nem fogok...

Holnap valószínűleg nem fogok menni az iskolába görcsölés miatt. Ha kedden vagy szerdán megyek orvoshoz, akkor fog írni nekem igazolást? Így utólag.

Figyelt kérdés
Természetesen hogyha jól leszek akkor megyek iskolába, de van egy olyan érzésem, hogy nem leszek jól..
2011. okt. 16. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
nem biztos,hogy utólag ír,elvileg nem is köteles rá.
2011. okt. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát oda kell telefonálnod, utólag nem fog felvenni, mert le kell jelenteni az aznapiakat.


Ha teheted ne egyél disznó és marhahúst, akkor teljesen lecsökkennek a görcseit menzeszkor.

2011. okt. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekünk jófej a dokink, kiírt mindig, ha kértem, 3 napra. persze nem voltam nála túl sűrűn, nehogy visszaélésnek vegye, csak ha kidőltem már a fáradtságtól. annyit mondtam,hogy tegnap hánytam, ma jobban vagyok,de nincs még mindig étvágyam. vagy volt,mikor megmondtam,hogy nagyon fáradt voltam és muszáj volt pihennem. (jó tanuló voltam és születésem óta ő a dokink)
2011. okt. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk mindig kiírják utólag is.
2011. okt. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél be pár görcsoldót, az néha csodát tesz. Amúgy nem hiszem, hogy visszamenő igazolást adna a doki, de anyud is igazolhat 3 napot.
2011. okt. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak tudod, semmit nem érnek ezek a görcsoldók.
2011. okt. 17. 18:22
 7/7 A kérdező kommentje:
De végül is ,,megoldottuk,, mert lebetegedtem.
2011. okt. 17. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!