Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Találtam egy apple Ipodot,...

Találtam egy apple Ipodot, most megtartsam?

Figyelt kérdés

mindig is akartam volna egyet.. erre bemegyek az egyik üzletnek az öltözőfülkéjébe és ott virít az ülésen egy szép kis Ipod... nem tudtam vele mit kezdeni megfogtam elraktam, először felakartam vinni és leadni a talált tárgyak osztályára, de jobban belegondoltam és végül is úgy kérdeztem rá hogy nem találtak-e egy Ipododt.. a nő elmondta h ilyenkor mi szokott lenni és nem tartja valószínűnek, h valaki csak úgy visszahoz egy apple Ipodot, neten megnéztem olyan 70 körül lehet... nem merek szólni senkinek mert azt hiszik h loptam , de ha visszavinném is akkor is honnan tudnák azonosítani én is azt mondanám h az enyém.. ez nem Iphone h feltudnák hívni, azt hiszem. Szóval nem adtam le de már v 2 napja, és furdal a lelkiismeret, és most nem tudok vele mit kezdeni...legszívesebben ott hagytam volna...

a tulajdonos nevét hogy tudhatnám meg?


2011. febr. 18. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tartsd meg nyugodtan, ha valaki kérdezi, mondd hogy használtan vetted olcsón. :) Ha én hagytam volna el, nagyon örülnék neki, ha visszajuttatnák hozzám, tény, de aki csak úgy elhagy egy ilyet, az magára vessen. Én egyszer egy tetrist találtam amúgy.. Akkoriban (7-8 éve) az volt a menő. :D Én megtartottam.
2011. febr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Add nekem.;) Tegyél fel vmi hirdetést annál az üzletnél a falra, de írd h csak olyanok jelentkezzenek akik bizonyítani is tudják. Aztán 1-2 nap múlva szedd le. :D Te becsületes voltál, megtetted amit kellett, szóval...:) És 1-2 nap alatt tuti nem jelentkezik olyan... Mellesleg, ha már visszaadnád akkor pénzért add vissza mert húdejóarc vagy h visszaadod, aztán a saját pénzedből is csak összejöhet egy ipod... :)
2011. febr. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én tuti megtartanám. :DD De mivel nekem ilyesmire nincs szükségem, eladnám.

Igazán tiszteletre méltó, hogy ilyen becsületes vagy, de ne add oda senkinek. Nem tudják bizonyítani úgysem, hogy alapból nem a tiéd, meg különben is, ha valaki ilyet elhagy, az cumi. Én a telefonomra úgy vigyázom, mint egy szent tárgyra, pedig "csak" 20 ropi volt.

2011. febr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!