Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Találtam az erdőben egy...

Találtam az erdőben egy bunker és tele volt mindenféle náci fegyverekkel kitüntetéssel régi pénzel sisakokkal stb. Még nem mondtam el senkinek. Megtartsam őket vagy mit kéne csinálnom velük?

Figyelt kérdés
2010. febr. 21. 12:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
őő...:D ez elméleti kérdés?
2010. febr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha kell akkor tartsd meg ha nem, akkor add el. biztos lesz rá vevő
2010. febr. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Rejtsd a párnád alá. Am ha lenne ilyen, a Google a műholdról biztos meglátta volna:)
2010. febr. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem sajna nincs pénzem, de egy pisztolyt szívesen elfogadnék ha gondolod. am rakj el belőle pár dolgot, a többit meg ad egy múzeumnak. :)
2010. febr. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Önkényuralmi jelképek rejtegetése (náci jelvények kitüntetések): büntetik ha megtalálják nálad.

Fegyverek és lőszerek rejtegetése: szintén büntetik.

Márpedig ha megmutatod valakinek vagy elmondod lesz egy rosszakaród aki följelent.

Inkább jelentsd be az önkormányzatnál, vagy a rendőrségen.

2010. febr. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
de előtte adj egy lugert. :D légyszííííí!! :D vagy egy p38as is jó lesz vagy egy kar98 esetleg egy sgh-44 :D mp40es nem kell, nevetséges a lő távja. vagy esetleg egy tölgyfalombokkal díszített lovagkeresztet is adhatsz. :)
2010. febr. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Utolsó, ne nagyzolj már, hogy ennyire vágod a témát! ;)

Különben meg abszolút kamu a kérdés, de ha velem előfordulna ilyen, akkor eladnám a skineknek! :D

2010. febr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
nem azért írtam :D csak jól esett leírni :D meg elképzelni ahogy a választások utáni kis polgárháborúba majd lugerel végzem ki a mi egyetlen drága ferikénk. :):)
2010. febr. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hol van ez a hely?
2010. ápr. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Nem büntetik te gyökééér.Önkényuralmi jelkép, és?ha nem nyilvánosság előtt közmegbotránkoztatás céljából viseled, akkor mindenki benyalhat.am szerintem szövetkezzünk és nyissuk újra Birkenaut:)
2010. máj. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!