Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én gondolom úgy, hogy...

Csak én gondolom úgy, hogy aki igazán öngyilkos akar lenni, az nem ide fog írogatni?

Figyelt kérdés

A hajam kihullik, hogy naponta 10 kérdés áll abból, hogy "Öngyi akarok lenni, mert 15 évesen elvesztettem életem szerelmét, meghalok nélküle, hogy öljem meg magam?!"

Aki IGAZÁN, TÉNYLEG öngyilkos akar lenni, az nem itt fogja kikérni mások véleményét, hanem egy büdös szó nélkül felköti magát a padláson!

Szerintem aki ide írogat ilyeneket, az csak sajnáltatni akarja magát, és itt akar egy kis biztatást, hogy "Jaj, ne tedd, mert az élet szép!" És így megnyugszik a kis lelke, hogy kapott két dicsérő szót, és már nem is akar "öngyi" lenni... Lelkifurdalás letudva, mert igazából nem is akart meghalni, de most már van ürügye arra, hogy miért nem öli meg magát annak ellenére, hogy kijelentette, hogy ő meg akar halni...

Vélemények? :D


2011. febr. 19. 13:02
 1/6 szamóca. ***** válasza:

szoktam is nekik mondani, de mindig én vagyok a rossz, lelketlen bunkó hogy nem vgasztalgatom...

mégjobb, mikor tanácsot kérnek hogy hoyg legyenek öngyilkosak, és kijelentik hogy ez meg az nem jó, mert az gusztustalan, vagy fáj vagy valami egyéb kifogás..

2011. febr. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Na ja...

A legjobb válasz a "Hogyan öljem meg magam?" kérdésre az, hogy...


S-Z-A-K-S-Z-E-R-Ű-E-N ÖCSÉM!

2011. febr. 19. 13:07
 3/6 anonim ***** válasza:
teljes mértékben igazad van.
2011. febr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ;)
2011. febr. 19. 13:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Kb 12 éves korig eltom képzelni h komolyan gondolja ezt az öngyilkosságos kérdést, persze nem teszi meg, de ugye elhatározni könnyű

12 felett meg csak sajnáltatja magát

2011. febr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

12 éves korig? Hmmm... Nem feltétlenül, szerintem... Elvégre az anyja meg az apja a segge alá tolnak mindent, semmiért nem kell a kisujját sem mozdítania. Aztán ha otthon a bunkó stílusa miatt egyszer-kétszer kiabálnak vele vagy lekevernek egy maflást, akkor a szülei máris rosszak, meg nem törődnek vele, meg "tönkreteszik az életemet".

Egyik gimis volt osztálytársnőmet többször is leugattam, mert az anyja "b*szogatta", pedig csak ilyeneket mesélt, hogy az őse lecseszte, hogy nem rakott rendet, nem söpört fel, meg hasonló apróságok. És hogy ő visszaszólt, mire le lett üvöltve a feje... -.- Én meg megmondtam neki, hogy nem visszapofázni kellett volna, hanem megcsinálni, elvégre nem kért az anyja nagy dolgot, és így csak a bunkósága miatt kiabáltak vele. És még én voltam utána a rossz...

2011. febr. 20. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!