Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » üzenet a túlvilágról?

Piciregica kérdése:

üzenet a túlvilágról?

Figyelt kérdés
A keresztapum 2 hhónapja meghalt infarktusban,és vele álmodtam,halála után először.Megölelt,én sírtam,és bezsélgettünk,próbált megnyugtatni.Szerintetek lehet hogy így akar üzenni,meg megnyugtatni?
2011. febr. 19. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, üzent és megnyugtatott. Jobb, ha nem is gondolsz erre a témára gyakran, mert azzal ártasz neki, és magadnak is.
2011. febr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi...

De nagyin nehéz...annyira hiányzik...

:(

2011. febr. 19. 15:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerindem azért álmodsz iet, mert hiányzik...Soilyen történi, de ez sajna nem üzenet hanem az emlékek.
2011. febr. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mivel nappal ő járt a fejedben,és hiányzik,nem csoda,hogy ilyesmit álmodsz,tulajdonképpen a vágyadat álmodod meg.Nem tért vissza a halálból a keresztapád,nem is fog,szellemek nincsenek.Csak démonok akik megtévesztenek...De ezt most hagyjuk,lényeg h nem tért vissza a halálból,csak megálmodtad a vágyadat,hogy újra láthasd és vele légy,ez teljesen normális.Sírd ki magad,és szépen lassan próbálj meg túl lenni rajta,az élet megy tovább,te nem állhatsz meg!Csak akarni kell,az akaraton nagyon sok minden múlik.Több mint gondolnád! (;

Remélem minden rendbe jön majd.Sok szerencsét! (:

2011. febr. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!