Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gazdag vagy, mindened megvan...

Gazdag vagy, mindened megvan és mégsem vagy BOLDOG, akkor miért nem?

Figyelt kérdés
...csak mert azt mondják a pénz nem boldogít, én meg, aki sajnos nem vagyok gazdag, azt mondom, hogy a pénztelenség pedig BOLDOGTALANNÁ tesz. :-(( fáj a fejem, hogy miként fizetem ki a szlát, hogy mit főzzek holnap, hogy kössem le egész nap a kisbabánkat, mikor nincs hova vinni, ahol fizetni kell stb..stb... tudom mások nálam rosszabb helyzetben is vannak, csak hát gondoltam, hogy nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek,itt névtelenül...mert amúgy szégyenlem nagyon a dolgot...
2011. febr. 20. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:

nem kell szégyenkezni, rengetegen vannak ilyen és rosszabb helyzetben, főleg mostanában! mi is így vagyunk sajnos, én megpróbálok mindig optimista lenni, aztán majd lesz jobb is! Nálunk is van baba, albérletet kell fizetni, +rezsi, a kajáról ne is beszéljünk! Apukám most halt meg, tehát én is eléggé kivagyok!

Ha gondolod, nyugodtan írhatsz privit is, és kiöntjük egymásnak a lelkünket!

2011. febr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A pénz nem boldogít. Ezt csak azok mondják akiknek van pénzük. Ha lenne pénzem megvenném azokat amik boldoggá tennének, több időm lenne magamra, bejárhatnám a világot. És egy kiegyensúlyozott boldog ember a kapcsolatban is jobb.
2011. febr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de érdekel nagyon a másik fél is, azaz, akik tehetősek és mégsem boldogok, hogy miért nem.

Ma holtpontra jutottam, nehéz, nagyon nehéz, hogy a gyermekünknek nem tudom azt megadni, amit szeretnénk...

Pedig de jó lett volna, akár csak ma elvinni új helyre, nem pedig a szokásos játszótérre, ahol a hideg időben nem tudunk sokat lenni :-(((

Első válaszolónak: tényleg úgy szégyenlem, félek ismerősbe akadok...ha tudnák, hogy mennyire mennyire boldogtalan vagyok, el sem hinnék, hogy én vagyok

2011. febr. 20. 20:07
 4/6 anonim ***** válasza:
hát ez az! ha mindenre lenne pénzed, ami boldoggá tesz, nem tenne boldoggá! mert nem dolgoztál volna meg érte. Mert a célt elérni sokkal édesebb, ha megdolgoztál érte. Nem beszélve arról, hogy van férjeed, kisbabád.. hihetetlenül szerencsés vagy, ezek nem kerüólnek pénzbe! ha van erőd, rendbejönnek a dolgok, csak ne utálj mindent, tudj örülni a kisebb dolgoknak. rengeteg mindenen lehet spórolni. ülj fel a gép elől, csapj az asztalra, és mond ki, hogy akkor most változtatunk! kevesebbet netezel. olcsóbb kaját veszel, olcsóbb ruhát hordasz, eladod a fölösleges könveket, cdket, stb. A gyereket viheted játszótérre, erdőbe sétáni, lovardába lovakat nézegetni, sétálni egyet az utcák közt, vagy csak betenni neki egy mesét. próbáld pozitívan felfogni a dolgokat! Örülj annak, amid megvan! Hisz a legfontosabb a birtokodban van: szeretet. Nem tudom mennyai idős a baba, de ha bölcsibe viszed, akkor melózhatsz, kicsit többet lehetne félre tenni egy szebb jövőre:)
2011. febr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nyugi, nekem egy ismerősöm sem gyk-zik! azt sem tudják mi az!
2011. febr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
kifejezetten gazdag nem is, de normális keretek között meg van mindenem amire szükségem van. nem, nem vagyok az, valamit nem lehet pénzért megvenni.
2011. febr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!