Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Roma fiúk és magyar lányok...

Roma fiúk és magyar lányok kapcsolata a közel múltban! Ti hogyan látjátok?

Figyelt kérdés

Minden rasszizmus nélkül kérdezem a dolgot!!!!

Én úgy vettem észre, hogy míg régebben a roma fiatalok és a magyar fiatalok teljesen külön életet éltek és más körökben mozogtak. Ez mostanában teljesen megváltozott és úgy veszem észre,hogy mintha nem lenne ciki ha egy teljesen normális családban élő fiatal magyar lány egy pff.... (jaj Istenem de nehéz ezt megfogalmazni hogy ne bántsak meg senkit) ilyen-olyan roma fiúval jár és keresi a társaságukat. Ez amikor én fiatalabb voltam a környezetemben igen is cikinek számított és lenézték volna az embert !De most mintha keresnék a roma fiúk társaságát. Jó értem, hogy szocializáció meg minden de jól van ez így ? Jó lesz ez így ?

Amit még egyszer szeretnék leszögezni semmi képp nem akarok megbántani senkit és nem rasszista válaszokat várok ! Csupán egy kérdés ami már más emberek fejében is megfordult ! Az értelmes hozzászólásokat köszönöm :-)


2011. febr. 21. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom a mi társaságunk sem éppen keresi a romák társaságát én nem tudnám magam elképzelni se most se a jövőben egy roma fiúval én ezt így látom de nyugottan szóljatok ha nincs igazam 16/L
2011. febr. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az Igen Tisztelt Kérdező egy igen komoly problémára világított rá, és kérdezte meg! Először én üdvözlöm az első válaszoló, egy fiatal hölgy válaszát, komoly és magyarhoz méltó válasz és hozzáállás!Ezt az álláspontot csak üdvözölni tudom! Hadd mondjak egy személyes példát, édesanyámék hárman vannak féltestvérek egy féltestvérük van. Az édesanyjuk nagyon szabadelvű nő volt és kicsapongó életet élt, édesapjuk pedig tisztességes konzervatív ember. Nos a féltestvérük apja egy cigány taxis. A család mélyen elítélte és vannak akik most is. Na hogy ez a lépés mit eredményezett? Anyukámon kívül mind3 testvére kicsapongó, és az édes anyukhoz hasonló életet élt, és félig romával kötötték össze a fejüket. Egyedül az én édesanyám nem, aki édesapámhoz egy tisztességes magyar emberhez ment feleségül és szült neki három magyar gyermeket! És megszoktam kérdezni, nem pofátlanságból, hogy neki nem jutott eszébe az ami a testvéreinek? - "Nem, mert apám nem így nevelt!"

Az én privát véleményem az, hogy vannak tisztességes cigány emberek is, de az én neveltetésemből fakadóan én biztosan nem házasodnék velük. Erre a véleményre lehet azt mondani hogy rasszista meg szélsőséges, lehet az... de az biztos, hogy ez a mentalitás és vélemény magyar emberhez méltó és konzervatív!

Üdvözletem mindenkinek!

2012. ápr. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!