Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyar postán keresztül...

Magyar postán keresztül mennyiért küldenek ki 20 kg feletti csomagot? Van ilyen egyáltalán?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a standard 0-20 kg közötti csomag ára 1050, de lehet nehezebbet is feladni/kézbesíteni?? Ennek mi az ára? Vagy marad valami futárcég?
2011. nov. 2. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
a posta nem teheti meg ebben a világban hogy ne vegyen fel akár 30-40 kilós csomagot, postán dolgozom, szoktam csomagokkal foglalkozni, van elég sok 20 kg feletti, de tarifákat nem tudok sajnos
2011. nov. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Találtam a posta.hu-n díjkalkulátort 30 kg-ig, de az a baj, hogy amennyivel több a ptk rá, annyival nem érné meg abból a cuccból többet rendelni, mint amit a 20 kg-sal rendelhetek.
2011. nov. 3. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!