Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Difúz ionokból kikenyerezett...

Szo_ba kérdése:

Difúz ionokból kikenyerezett csirkekoncentrátum elérése lenne a célom oly módon, hogy a szárnyas csigolyái ne sérüljenek, ugyanakkor a koncentráció aránya megegyezzen a csirke pH. értékével. Hogy lehetne ezt elérni?

Figyelt kérdés
Minden le lett írva a fentiekbe! :)
2011. febr. 21. 21:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
2011. febr. 22. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Hülyeségeket írsz!,mi az a csirkekoncentrátum?
2011. febr. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Kedves második válaszoló!

Már ne is haragudj, de, hogy mondhatod azt a kedves kérdezőnek, hogy hülyeségeket ír??? De hisz azt sem tudod, miről van szó! Te magad kérdezted meg, hogy mi az a csirkekoncentrátum. Ha fogalmad sincs róla, akkor honnan veszed, hogy hülyeség??


És csak, hogy okosabb legyél, elmondom neked, hogy igenis LÉTEZIK!!!

Ezt az anyagot a II. Világháború idején az oroszok fejlesztették ki. A kísérletet meg nem határozott okokból kifolyólag abbahagyták. De igenis VAN ilyen dolog.


Ha ez még mindig nem elég, hozzátenném, hogy a NASA is alaposan utánajárt a koncentrátumnak. Ők az oroszokkal ellenben nem végeztek kísérleteket, de nem is volt rájuk szükség. A NASA gépei mindent kiszámolnak. ;)



Máskor nem árt, ha egy kicsit tanulsz.

Egy orosz hadifogoly 94 éves.


Ui.: Sok tapló szutyok gyerek azt se tudja, mit ír csak pofázik. Hogy a légkalapács piszkálná ki az orrodat. Takony gyerek.

2011. febr. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Kedves Harmadik válaszoló!

Biztos nagyon érdekes dolog lehet az a csirkekoncentrátum, én valóban nem értek hozzá,és biztos vagyok benne hogy a legtöbb ember akinek megmutatod ezt a kérdést azt mondja hogy hülyeség. Amúgy mielőtt valakit minősítünk talán érdemes lenne megismerni az illetőt,te azt írtad nekem hogy tudatlan,takony gyerek vagyok ennek ellenére sem gyerek nem vagyok,sem pedig tudatlan, nem kizárt hogy magasabb végzettségem van mint neked de mivel én nem ismerlek téged ez csak egy esetleges feltételezés. Egyébként a lehető legtávolabb álljon tőlem megsérteni téged,vagy a mélyen tisztelt kérdezőt, mindkettőtöknek tovább jó csirke tanulmányozást kívánok! Üdvözlettel:2.válaszadó

2011. febr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Tudod mindenkinek van egy bónusz kereke. Ha egy kerék megsérül akkor a bónusz kerék átveszi a helyét, így az illető normális mered.

Nos sajnos nálad az a baj, hogy pont az a kerék hibásodott meg ami az összes többi kereket hajtja. Itt a bónusz kerék mit sem ér, hisz nincs ami hajtsa.


Jó LEGO-zást. (Feltéve ha tudod mi az)

2011. febr. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Aaa rohadt pofádat már. Elegem van belőled, szarok taknyos kis pööcs( 2 ö a rendszer miatt). Majdnem 100 éves vagyok még Vietnamba is voltam. Szibériából megszöktem egy fogkefe és egy doboz tick-tack segítségével.

Te meg itt nem tiszteled az idősebbet. Hogy a vonat vasalná ki a hajadat te LÁDA TAKONY!! :@

És igenis egy TAKNYOS vagy!

2011. febr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Tényleg nem értem mi a bajod velem? Ha ennyi agresszió,és düh van benned, még akkor is ha a kutya sem szólt hozzád akkor felkereshetnél egy szakembert,mert ezt kezeltetni kell. Én egy negatív szót sem írtam az irányodba. Amúgy azért,mert öreg vagy még nem feltétlenül vagy méltó a tiszteletre. Üdvözlettel:Dr.Nagy K.
2011. febr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm az eddigi válaszokat mindenkitől!

Másodszor szeretném felszólítani a "3. kommentezőt", hogy a megfelelő tiszteletet nyújtsa a tisztelt "2. kommentezőnek"!

Ezt előre is megköszönve kérném még a válaszokat, az "1. kommentező" volt eddig számomra a leg eredményre mutatóbb a linkjével. Hasonló válaszokat várok, előre is köszönöm!

2011. febr. 22. 19:55
 9/27 A kérdező kommentje:

Kedves fórumozók!


Sajnálom, hogy ekkora port kavartam, és letaknyozzátok itt egymást miattam! Az a helyzet, hogy fontos volna nekem ez a koncentrátum, mert valaki csirkepálinkát ivott, és állítólag abból készítette. Na, most keressük az ellenszerét, mert azóta olyan, mintha kígyó marta volna meg. Az intenzíven fekszik mellesleg. Szóval miközben ti itt taknyolódtok, mi lázasan keressük a megoldást, és a főorvos ezt mondta, hogy ez a megoldás. Lehet hogy kicsit tudományosan fogalmazott, mert én sem értettem, de ez a valami kell a gyógyuláshoz, illetve az ellenszerhez. Ha hülyeség, akkor a főorvos is hülye, ami persze nem kizárt, de akkor mi lesz a csirkekómában fetrengő beteggel. Na, ennyit a magyar egészségügyről! Itt kell segítséget kérnem!

U.I. : patkányvese kivonat nem jó!!

2011. febr. 28. 15:45
 10/27 anonim ***** válasza:

Tisztelet Kérdező!

Olyan,hogy difúz ion nincs,olyan szó,hogy kikenyerezett nincs,a csirkéknek,illetve egyéb élőlények ph-értékét nem lehet megmérni. Akkor miről is beszélünk? A legmélyebb tisztelettel:Dr.Nagy K.

2011. febr. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!