Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Voltál már úgy, hogy egy...

Voltál már úgy, hogy egy bizonyos tevékenység végzése közben mindig eszedbe jut valaki, vagy valami régi átélt élmény? De mindig ugyanaz

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen :D Pl. ha hallgatok egy zenét akkor arról egy személy és egy szituáció jut eszembe.

Vagy ha belépek a régi iskolámba akkor hirtelen eszembe jut egy dolog. De mindig. :))

2011. febr. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nekem pl. tusoláskor jut eszembe mindig ehógy bizonyos megélt helyzet és felmosáskor jut eszebe mindig valami más. Amit te írsz annál muszáj eszedbe jutnia, hiszen ott élted át.
2011. febr. 22. 15:41
 3/3 Juhász Bettina válasza:
Nekem pedig a zenéről szokott eszembe jutni a volt barátom sajnos... És nem tudom, hogy-hogy lehetne ezt befejezni?? :S De nagyon rossz érzés.. ://
2011. márc. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!