Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha tudnád a halálod időpontját...

Ha tudnád a halálod időpontját nyugodtabb lennél?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 17:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
nem, jó ez így
2011. febr. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
nem, fél szemmel folyton a naptárt és az órát lesném. Nem lenne egy nyugodt percem. Nem akarom tudni.
2011. febr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Félig-félig.
2011. febr. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nem, nem lennék nyugodtabb, de boldogabb viszont igen

sokkal jobb lenne legalább pár héttel előtte megtudni, mert akkor megtenném azt, amit nagyon szeretnék:

megmondanám Neki, hogy mennyire szeretem..

2011. febr. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

17.22-es hozzászólónak:

Hát mondd el neki amíg élsz, ne várj csodára! Ha tudnád hogy nemsokára meghalsz, akkor elmondanád? Hogy szegény ezen járassa az agyát hogy veled lehetett volna előbb is?

Mondd eeeel... :)


Mellesleg: Nem lennék boldog. Nem lenne egy nyugodt gondolatom, percem sem míg élek. Ez töltené ki minden napom, ezen agyalnék míg meg nem halok.

2011. febr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
valószínűleg igen , de ha nagyon korai időpont lenne akkor sokkal depressziósabb is
2011. febr. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

17:38

ez annál sokkal bonyolultabb..

mást szeret, de boldog és nekem ez a lényeg!

ha elmondanám neki attól még nem szeretne meg.. csak összezavarodna és nem értené..

ha ez az ára a boldogságának, akkor inkább hallgatok..

de ha tudnám mikor halok meg, elmondanám neki és esküszöm életem legszebb pillanata lenne, ha a karjai között halnék meg és akkor suttognám a fülébe, hogy szeretlek..

bocsi az offért:)

2011. febr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Hú hát ez érdekes amúgy véletlen írtam ki a kérdést:)

Fura én azt hittem mindenki azért "fél" mert nem tudja mikor fog meghalni de ha meg tudja akkor az sem jó? érdekes én tudom szóval nem aggódok és ajj de messze van még...:)

2011. febr. 24. 20:25
 9/12 anonim ***** válasza:
tudod?
2011. febr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 haggyámán ***** válasza:
Igen, sokkal nyugodtabb lennék.
2011. febr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!