Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismerkedés, szocializáció...

Ismerkedés, szocializáció felnőtt korban. Hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdésem elég hölyén fog hangozni.26 éves férfi vagyok ismerkedési problémákkal kűzdök. Kb.8-10 éve teljesen be vagyok zárkózva, nem tudok kommunikálni senkivel, barátaim nem nagyon vannak. Szeretnék változtatni, embereket megismerni, idegeneket is. Csak sokszor félek emberek közé is menni, nem tudom mivel és hogyan nyissak meg egy beszélgetést. Vannak könyvek ilyen témákban, vagy valami leírások? Köszönöm
2011. febr. 26. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
szia, én is hasonló helyzetben vagyok mint amit itt leírtál. Én huszonéves lány vagyok, röviden ennyi!
2011. febr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

akkor, ha már mind2en ugyanabban a cipőben járunk, gyakoroljuk az ismerkedést

megadod az e-mail címed vagy msn-ed?

2011. febr. 26. 14:58
 3/7 anonim ***** válasza:
jó de csak akkor ha normális, megbízható és őszinte vagy !
2011. febr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen, ebben biztos lehetsz
2011. febr. 26. 15:09
 5/7 anonim ***** válasza:

hát ide nem írom ki az email-címem ha nem baj de írj privátot ha van kedved, és én is fogok írni neked !

Így jó ?

2011. febr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
persze, én már írtam is
2011. febr. 26. 15:16
 7/7 anonim ***** válasza:
én is írtam !
2011. febr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!