Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Én 1-es tipusú neurofibromatoz...

Szécsiné B. Andrea kérdése:

Én 1-es tipusú neurofibromatozisban "szenvedek":A családban senki másnál nem diagnosztikálták ezt a betegséget. Mi az esélye annak hogy esetlegesen az én gyermekem is örökölheti?

Figyelt kérdés

2011. febr. 26. 16:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom,hogy elég nagy az esélye.De,ha családot szeretnél alapítani,előzőleg vegyél részt genetikai vizsgálaton,ott már sokkal többet fognak tudni.Az én keresztanyámnak is ilyen betegsége volt,nem is mert gyereket szülni,persze ez sok éve volt,azóta sok minden változott,diagnosztika,gyógymódok.Egy valamibe nem szabad belemenni-a hókuszpókuszokba,(alternatív gyógymódok)mert nem lesznek hatásosak.
2011. febr. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Genetikusnál már voltam és ö is kockázatosnak mondta a gyermekvállalást, de mások véleménye tapasztalata is érdekel!
2011. febr. 26. 17:29
 3/11 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem hogy micsoda a betegséged?

Remélem találsz rá gyógymódot , hogy vállalhass gyermeket!

Üdv!

2011. márc. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szia!1-es tipusú neurofibrómatozisban szenvedek (rechlinghausen szindróma)amire sajnosa mai orvostudomány állása szerint nincs gyógymód!
2011. márc. 14. 10:44
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes elmenned elismert természetgyógyászhoz!Egy próbát megér!
2011. márc. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kedves l9.50-es!

A varázslók nem értenek mindenhez.Például ehhez biztosan nem,kérlek,ne akard,hogy butaságokra költse a pénzét a kérdező.Azt az összeget,amit oda(természetgyógyász)fizetne ki a nagy semmiért,költse értelmesebb dolgokra.

2011. márc. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves 19.50-es a természetgyógyászat az én genetikai betegségemnek nem sokat ér mivel az orvostudomány mai állása szerint gyógyíthatatlan!!
2011. márc. 16. 08:39
 8/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Nekem is ez a betegségem sajnos:( Épp tegnap vettek ki a lábamból egy csomót. Januárban a hátamból, 3 éve a karomból... Szerintem örökölheti,mert az anyai nagymamámnak(aki 75 éves) is ez van....Valahogy felvehetném veled a kapcsolatot?
2011. máj. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Bach Rezső válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Ha NF-es vagy a gyermeked nagy valószínűséggel is NF -es lesz. Mindenképpen keres meg, hogy genetikai tanácsadót ajánlhassak neked.

Vannak már olyan lehetőségek, amivel magzati korban lehet szűrni az NF-et.

Illetve ajánlom keresd fel weboldalunk! NF Magyarország www.neurofibromatozis.com

Oldalunk fórumán, genetikai tanácsadónknak is felteheted kérdéseidet.


Üdvözlettel!


Bach Rezső

NF Magyarország

2011. máj. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Sajnos nekem is NF-em van. :(

Ha létezik olyan természetgyógyász, aki megitat velem valamilyen csoda elixirt vagy ismer valamilyen gyógynövényt vagy kezelést amitől huss eltűnnének a bőrömről a csomók, az igencsak jó lenne, kész csoda.......

2011. nov. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!