Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Féltem az osztályom elmeállapo...

Féltem az osztályom elmeállapotát!?

Figyelt kérdés

Jó pár hülye szokásunk van , galacsinokkal dobálás, mandarinhéjjal, régebben vízzel teli zacskókkal az udvarra, multkor almával. Aztán elég baromságokat szotkak néhányan játszani. Előző tesin két egymásba rakot hullahopp volt az autó, a kosárlabdák a kuyták. Én egy kutyadaraboló tömeggyilkos voltam, más rendőr, bűnöző, és drogdíler. Akkor régebben a Spongyabob főcímdalát, vagy miaz énekeltük, most a "Ha jó a kedved üsd a tenyered"-et. Új őrületünk a álakkal való harcolás. Vagyis megcsavarod a sálat és ütöd a többieket. xD

Ez normális?


2011. febr. 26. 22:37
 1/8 A kérdező kommentje:

*sálakkal


hozzáteszem, nem értem , a többi láyn miért nem képes normálisan beszélni a fiúkkal. Mélységesen lesz*rom, ha azt mondják XY-na tetszem, emrt szóbaállt velem, erre a reakcióm egynemtörődöm vállrántás, vagy ez az én dolgom .:D

2011. febr. 26. 22:41
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindabból, amit leírtál, annyi szűrődött le, hogy KÁOSZ...

Most komolyan.. Milyen választ vársz erre???

2011. febr. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hogy mit tegyek, hogy kicsit normális maradja én is.

és leírhatjátok, ti mit szoktatok csinálni a szünetekben.

2011. febr. 26. 23:28
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy hány éves vagy...

"nem értem , a többi láyn miért nem képes normálisan beszélni a fiúkkal. " ha ilyen dedós marháskodással töltitek az időt, akkor ne csodálkozz, ha a lányok nem díjazzák.

2011. febr. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Félreérted. ezeket mindenki csinálja. Kivéve egy embert, ő a mintagyerek, egy négyesért sírbafakad és csak az érmeiről, meg az okleveleiről tud beszélgetni.

Amúgy hatodikosok vagyunk

2011. febr. 26. 23:57
 6/8 A kérdező kommentje:
jaaj , lány vagyok
2011. febr. 27. 00:22
 7/8 anonim ***** válasza:

Nektek lehet, hogy igen.

Van két fiam, az egyik 18, a másik 11. Amikor a nagyobbikkal megyünk a kicsiért, a nagy minden alkalommal megáll a terem ajtajában és megkérdi: anya, ezek miért ilyen hülyék? Miért ordítanak? Nem tudnának normálisabban játszani, vagy leülhetnének és olvashatnának is!

Amikor azt válaszolom, hogy kisfiam, te is voltál ilyen hülye, te is ordítottál, te sem ültél és olvastál, akkor azt mondja, hogy az nem igaz, ő nem volt ilyen.

Tanulság: veled egykorú gyerek ezt teljesen normálisnak fogja föl, az idősebb pedig elítéli.

Most mondhatnám, hogy az én időmben fogócskáztunk, vagy ugráltunk, tiltott dalokat énekeltünk, de a darabolós gyilkos még csak eszünkbe sem jutott.

2011. febr. 27. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még 2 évig hülyék lesznek, de sebaj, majd elmúlik.
2011. febr. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!