Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Belegondoltatok már abba,...

Belegondoltatok már abba, hogy mi lesz akkor (milyen lesz akkor) amikor elpusztul a föld és minden kihal? (Lent)

Figyelt kérdés

Nekem ez gyakran eszembe szokott jutni és olyan szomorú leszek, mert lehet, hogy nem fogunk örökké élni.

Ilyenkor néha még a sírás is rám jön. :S


2011. febr. 27. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Felesleges sírnod, mert senki sem él örökké. Csak reménykedhetsz abban, hogy nem a te életed alatt következik be az a katasztrófa, amit mi emberek idézünk elő a természet ellen. Te vigyázol a földre? Dobtál már el szemetet az utcán, mert ezzel is szennyezed(néd) a környezeted. Persze 1 db papír, vagy csikk mit számít? Egy nem, de ha a többiek is hozzájárulnak a sajátjukkal, egy nagy szemétdomb leszünk. Tömegével használjuk a papírt a modern informatika világában, a papír pedig fából készül. Ha kivágják a fákat, kevesebb oxigén termelődik, elpusztulnak azok az állatok, kiknek köszönhetően létezik egy bizonyos egyensúly. Hagyunk mindent tönkremenni, elrohadni, kihalni....nem vigyázunk semmire. Hát ilyen felelőtlen faj az emberiség. Én zöldövezetben, igaz panelban lakom, de nagyon hiányozna, ha nem gondoznák a környezetünket. Nem szemetelek, nem bántom az állatokat, és rászólok azokra, akik nem így tesznek. Ki a bunkó?....én! Szóval csak rajtunk, emberek múlik, hogy lesz-e jövőnk.
2011. febr. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én a reinkarnációban hiszek.

Amúgy szemetelni nem szoktam és az állatokat sem bántom.

2011. febr. 27. 12:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Hihetsz a reinkarnációban, de ott a bibi, hogy nem lesz hol élni.
2011. febr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Neem, én ezt úgy értettem, hogy megvan rá az esély, hogy akkor (is) fogok élni amikor valamiféle katasztrófa bekövetkezik.
2011. febr. 27. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!