Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megéri Ausztriába kimenni...

Megéri Ausztriába kimenni vásárolni?

Figyelt kérdés
Kb 60km tőlünk a határ, és azon agyalunk, hogy vajon megéri-e kimenni nagybevásárlást intézni. Eddig a Budaörsi auschan-be jártunk, tőlünk ez is kb 60km, így benzin az nem számít. Átlagba egy nagybevásárlás egy hónapban kb 45-50 000ft szokott lenni, néha több, néha kevesebb..... Szerintetek megéri kimenni? Ha igen, tudtok mondani egy-két nagyobb bevásárló központot valahol a határ közelében? Előre is nagyon köszönöm!
2011. febr. 28. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
én 20 km-re lakom a határtól,és nem járok ki,sztem nem éri meg... olyannak éri meg mint az egyik haverom aki 30ezer ft-os ruhákba jár és ott kint megkapja 25ér,én nekem elég a 10 ezres is,és az ott is ugyan annyi mint itt
2011. febr. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm hozott a hétvégén több tízkiló cukrot, mert ott az egyik áruházlánc 180 forintnyi euróért árulta kilóját.

Szóval vannak dolgok amik olcsóbbak, bár pontosan nem tudom mert nem járok ki (vásárolni).

2011. márc. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
vannak olcsóbbak,de nem éri meg kimenni azért a pár dologér,az is csak pár ft-al olcsóbb
2011. márc. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!