Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A bnőm kinn volt Ausztriába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bnőm kinn volt Ausztriába vásárolni 1 napot, és nem vett nekem semmit. Jogosan lehetek zabos ezmiatt?

Figyelt kérdés

Nem vágytam semmire, még egy apró kis csokinak is örültem volna, csak arról van szó, hgy én eddig jópárszor megleptem csak úgy, virág, bonbon, most lesz neki a szülinapja akkor arra megint megajándékozom...ő meg semmit. Mert oké hogy mondja hogy szeret, nem az ajándék a lényeg, csak azért mégis jólesik kapni, akármilyen kis mütyürt. Én tuti vettem volna neki vmi szuvenírt, valami kis apróságot.


Szerintetek? 2 hónapja vagyunk együtt, én 23, ő 18.


2010. nov. 1. 13:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

jézusom!!!!!!

elég gáz ha ezen kiakadtál

2010. nov. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Először is talááááán fiú vagy ami azért érdekes mert ennyire kiakadni hogy nem kapsz semmit fiú létedre.Beszélgessetek.. tudod egyikőtök sem gondolat olvasó:)
2010. nov. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem jogosan akadtál ki.
2010. nov. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Furi:S Én biztosan vettem volna valamit a páromnak, annyira alap, hogy valami kis szuvenírrel meglepem...:S Valszeg a helyedben nekem is szarul esett volna... 21/L
2010. nov. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

És mit vásárolt bele Ausztriába?


Egyébként szerintem hülyeség ezen kiakadni.

2010. nov. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én bnőmnek (szinte vele jövök ki a legjobban)karácsonyra adtam ugye ajándékot, és mivel december elején van a szülinapja, karácsonykor pótoltam be azt is mert nem vettem semmit neki. Én se szülinapra se karácsonyra nem kaptam tőle semmit. Rosszul esett igaz, de nem haragudtam meg rá mert egy barátság számomra nem ajándékokból áll. De annak azért örültem hogy ő köszöntött fel először :)

17/L

2010. nov. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
még jó,hogy meg nem verted!
2010. nov. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Maga az hogy ajándékot ad, bármit, azt jelenti hogy gondolt rám.
2010. nov. 1. 14:27
 9/14 anonim ***** válasza:
még jó hogy nem verted ki.
2010. nov. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jogos, hogy nem esett jól, de azért ne vidd túlzásba, ne ez határozza meg a kedved. Ez egy, ok, de lehet még jobb is.
2010. nov. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!