Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem alkalmaznak Miskolcon?

Kushina-Chan kérdése:

Miért nem alkalmaznak Miskolcon?

Figyelt kérdés

Kereskedelmi szakmenedzser végzettségem van 2010ben végeztem el. Mégis a mai napig nem vesznek fel még árufeltöltőnek sem. Én nem hiszem hogy nincs munka, az önéletrajzom is teljesen jó. Még egy százasba is a kissebséget vették fel helyettem, és nagyon zavar.

Szeretnék egy normális állást, egy boltban bármilyen munkakörben csak legyen már valami. Interneten is sorra nézem és egyszerűen semmi. Kérlek ha tudtok valamit jelezzetek nekem, elfogadnám a segítséget, mert belefáradtam abba, hogy csak elutasítanak pedig nem összecsapott semmim se.Fiatal pályakezdő vagyok 22 éves. nem igaz hogy nincs semmi.És Miskolcról nem akarok elmenni mert azt nem tudom finanszírozni.

kérlek segítsetek

Köszönöm.


2011. márc. 2. 12:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Árufeltöltőnek,vagy egyéb végzettséget nem igénylő munkára azért nem vesznek fel mert túlképzett vagy tehát magasabb fizetés járna számodra.
2011. márc. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!