Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyek esküvői ajándékban,...

Mit vegyek esküvői ajándékban, ha nem akarom erőltetni, de utalni akarok rá, hogy vállaljanak gyereket?

Figyelt kérdés
Tehát a kérdés áll, tudom hogy egyenlőre nem akarnak ,e én mégis utalni szeretné kegy picit erre az ajándékkal ,tehát nem gyermekágyat vagy ilyesmit gondoltam, hanem valami kevésbé erős utalást...
2011. márc. 4. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Állíts össze egy ajándékdobozt apróságokból,és tegyél bele babáknak való dolgokat is:)cumi,cuimsüveg ilyenek...
2011. márc. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az is kérdés , hogy mekkora keretre gondoltál? Rengeteg dolog van amit beszerezhetsz nekik, és nem csak akkor tudják használni amikor jönnek az apróságok. Lehet kapni most jó áron gyerek evőeszközöket jó minőségűt egy nagyobb multiban. Nézz utána, nekem van már rég óta és nincs semmi baja. Míg a gyerekek a műanyag evőeszközöket pár hónap alatt tönkre teszik. Még lehetne venni édi bögréket is, bár nem csak a konyhai cuccokra kell gondolni. Szerintem a doboz is jó ötlet, és legalább látják, hogy készültél az ajándékra, nem csak bementél az első boltba és vettél valamit.
2011. márc. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!