Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg lehet ezt csinálni? (lent)

Meg lehet ezt csinálni? (lent)

Figyelt kérdés
Nos, valószínüleg biztos ismeritek a Honfoglalót. Már hallottam hogy le lehet tölteni mobilra is (hogy fizetni kell érte, az most nem baj) De egy kérdés: Amikor letöltöd a honfoglalót mobilra (nagyon szeretem ezt a játékot, azért akarom letölteni) akkor az rendesen olyan mint ha a számítógépen lépnék be , (tudok a mobilomon chatalni, levelezni,és játszani igazi ellenfelekkel) vagy csak egyszerüen játszol a géppel (robotokkal) és nem igazi ellefnfelekkel. Nagyon megköszönném ha valaki adna választ:(
2011. márc. 4. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
nem hiszem
2011. márc. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
pedig az biztos hogy le lehet tölteni mobilra, csakhogy az ugyanolyan mintha a neten játszanánk? Ha kell a mobilon internetre kapcsolódni, az se baj
2011. márc. 5. 07:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Eddig csak offline verzió jelent meg belőle. Ott csak botok ellen tudsz játszani.
2011. márc. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

öhm ha tudsz netezni akkor sztem neten is játszhatnál.

én múltkor akartam úgy játszani hogy bnőm laptopról én meg iPhone-ról de neki tanulnia kellett szal nem játszottunk...

2011. márc. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem megvan de én chatelni nem tudtam, csak játszani gépekkel :S
2011. márc. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kár :S


De amúgy azért kellene, mert ha mondjuk elmegyünk nyaralni, akkor tudjak játszani vele

2011. márc. 8. 20:31
 7/7 anonim ***** válasza:

vegyetek társasjátékot!

iszonyat jó!

én imádom... de sztem párszor veszíteni fogok a következő játékokban, hogy ne utáljanak velem játszani a többiek...-.-

2011. márc. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!