Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bunkóság ha nem köszönök...

Bunkóság ha nem köszönök vissza, de nekem mindig köszön?

Figyelt kérdés

Tőlem jóval idősebb és férfi. De mivel megbántott, és voltak veszekedéseink nem köszönök. Ilyenkor is bunkóság vagy indokolt lehet?


26 N


2011. márc. 5. 09:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem akarok hozzászólni, még egy köszönésnyit sem, az ismerőseim szerint meg mucsai bunkó vagyok, mert köszönni kell. De én nem tisztelem, bunkó volt velem, és egyszerűen nem jön hogy kinyissam a számát vagy odanézzek.
2011. márc. 5. 09:50
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy nyomult rám , ezért sem akarom táplálni azzal hogy visszaköszönök. Viszont minél inkább elutasítom annál kedvesebben közeledik.
2011. márc. 5. 09:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy köszönés, és pont! - ennyi belefér, sőt , lehet hogy azzal , nem veszel róla tudomást csak felkelted az érdeklődését, mert úgy érezheti hatással vagy rá... de ha teljesen természetes köszönéssel lerázod, és ennél sosem engeded közeleb, talán veszi a lapot?!
2011. márc. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bocsi, "úgy érezheti hatással van rád" - elírtam :)
2011. márc. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!