Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Rossz PC Jatekok SOrozat...

A Rossz PC Jatekok SOrozat szerkesztője FreddyD miért hagyja abba az RPCJS epizódok gyártását?

Figyelt kérdés
mármint hogy nem csinál több videót, jó persze, ahogy olvastam, azt írta hogy még fog feltölteni dolgokat az oldalra gondolom leírja a hangulatát vagy fszom tudja, de az más. én mindig megnéztem a videóit, minimum 3X mindegyiket vagy többször és mindig röhögök rajtuk, vannak kedvenceim meg kevésbé jók, de mindig vártam hogy mikor készül el az ujabb videó. szóval miért hagyja abba? vagy egyáltslán mi a véleményetek erről? lécci azok írjanak akik értik hogy miről pofázok
2011. márc. 6. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
én kifejezetten imádom a videóit:D meg is nézek egyet:D
2011. márc. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2011. márc. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amúgy Reactor visszatért, ő legalább olyan jól mutatja be a játékokat mint freddyd, csak ő jó játékokat is bemutat
2011. márc. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért mert nincs ideje foglalkozni a "játékok tesztelésével", plusz ehhez még hozzá jön az is hogy mostanság nemigen jelentek meg olyan játékok mint a méltán híre mesterlövész...(vérző busz-ezen még mindig tudok nevetni)

Kis túlzással kijelenthető hogy a mai játékok már bőven megütik azt a minőségi mércét, amit a mesterlövész nem tudott.

2011. márc. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Én, a kezdetektől néztem őt. Nem, nem a blog kezdetétől, nem is miután, újra felrakta a youtub- ra a videóit, hanem, akkortól, mikor még nem volt blog, egyszerűen, csak a youtub -ra rakta fel a frappáns és szórakosztató videókat. Bennem, minden összetört, mikor megtudtam, hogy végérvényesen, abbahagyja a videóit. Tudtommal azért, merta főiskola mellett, nincs már ideje jó, az RPCJS- sorozathoz méltó videókat készíteni, s az elváráson aluli minőségű videókat, kb. 3 havi rendszerességgel, meg nem akart kiadni.Ezt megértem, de a sorozathoz való elkötelezedségem jeléűl, már vagy 1 hónapja csak RPCJS -es polókban járom az utcákat. R.I.P ;(
2011. márc. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mert megunta őket
2011. márc. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
állítólag idő :(
2011. ápr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elfoglalt a munkája miatt
2011. máj. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, azért hagyta abba, mert elfoglalt. Mondta is a búcsúbeszédében, hogy az elején még főiskolás volt, és csak hobbi szinten csinálta, így volt ideje rá, vagy ha nem, akkor is próbált rá időt szakítani. De hogy már ott van neki Freddyné, meg gyerekei is vannak, így már főleg nincs ideje. Plusz azt is mondta, hogy amúgy sem akarta, hogy leüljön az egész, szerinte akkor pont idejében abbahagyta. Ő tudja, persze. A többi videója is jó egyébként, érdemes azokat is nézni. Amúgy ma is aktív még, csak kevesebb videót tölt fel. Pont pár napja töltött fel egy új 99 ft-os dvd videót. Ugyanolyan jó volt, mint az eddigiek. Szerencsére semmit nem vesztett a színvonalából.
2023. máj. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!