Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vélemények az elkésett, vagy...

Vélemények az elkésett, vagy "okos" kommentelőkről?

Figyelt kérdés

Jópár kérdésemre miután kaptam hasznos választ, hónapokkal később is jöttek egyszavas válaszok, amiben ugyanazt írták le, amit már előttük mások. Ez mire jó?


Még ha 1-2 órán belül megkapom ugyanazt az egyszavas választ 5x akkor oké, de pl. 3 nappal később miért írják be még egyszer, ha már előtte megbeszéltük?


(pl. a csokitortát pontosan hogyan kell készíteni - napok múlva: csokiból! - vagy egy képet photoshopban milyen effektekkel csináljak, napok múlva - tölts le photoshopot!)


Hasonló kategória, amikor pl. keresek valamit, amit google-n is lehet, vagy van hivatalos oldala. (pl buszok)

Ilyenkor hiába írom oda, hogy már rákerestem, vagy az oldalukon nem láttam, akkor is kapom a google keresős linkeket, a hivatalos oldalakat, vagy a bemásolt kisregényeket. Esetleg még egy hülye vagy keresni megjegyzést is.

Ő meg hülye elolvasni a kérdésem?


2011. márc. 6. 18:52
 1/2 böiler ***** válasza:
Majd 2 hónap múlva megmondom.
2011. márc. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

:D


De akkor 2 hónap múlva hasznos infót mondasz, azzal nincs baj.

2011. márc. 6. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!