Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » - Szerintetek a Westend...

- Szerintetek a Westend Tottoo & Piercing mennyire megbízható? - Elég kinyomtatni az oldalukon található példányt és bemutatni náluk, vagy a szülőnek is meg kell jelennie a helyszínen, ha piercinget akarunk csináltatni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
egy ismerősömnek rossz helyre szúrták a nyelvé pc-jét, túl elől volt, és amikor beszélt, mindig hozzákoccant a fogához... emiatt nem ott szúrattam
2011. márc. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szülőnek is jelen kell lennie. Én a fülemet lyukasztattam ki ott +2*... a piercinges pasi rám parancsolt,hogy tilos forgatni a fülbevalót... Nah,ez volt két hónapja,még mindig vérzik néha az a +2 lyuk és nem gyógyultak meg(mindenhol azt hallottam,hogy kötelező forgatni). Én véleményem szerint nem fogok oda menni... nekem nem voltak színpatikusok.
2011. márc. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az elég gáz, mert minden piercinget meg fülbevalót muszáj mozgatni... én nem mennék oda a helyedben
2011. márc. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)


(Nekem is azt mondták forgatnikell a fülbevalót, különben a seb ránőhet a fülbevalóra és akkor ugye állandóan feltépődhet.)

2011. márc. 7. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!