Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet ebben valami szerintetek?

Lehet ebben valami szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy asztrológusom, aki MINDIG pontosan megmondta hogy mikor mi lesz...most jöttem össze egy fiúval, és rákérdeztem, hogy lesz e ebből komoly kapcsolat. Ő azt mondta hogy nagyon hosszú nem lesz, de amíg együtt vagyunk addig minden jó lesz...Kicsit megijedtem, mert én már nagyon közel vagyok hogy szerelmes legyek a páromba:(


Volt már hasonló tapasztalatotok? Egyébként nem is hinnék horoszkópban, de eddig mindig minden úgy történt, ahogy ő mondta:O


2011. márc. 7. 09:14
 1/2 haggyámán ***** válasza:

Ne haragudj, de ha szakítani fogtok, az csakis a te hibád lesz. Most "megtudtad" mi a jövőtök, ezért már most idegeskedsz. Ez ki fog hatni a kapcsolatotokra, és emiatt fogtok szétmenni. Így már én se jósolok nektek sok időt együtt.

Az asztrológusos részhez csak annyit, hogy olyan mondatokat, mint mondjuk: "A nyáron az anyagi helyzeted nem lesz a legjobb", meg hogy: "Szeptember környékén változások fognak történni a munkahelyeden" én is tudok, és a nagy számok törvénye alapján be is fognak jönni, mivel csak nagy vonalakban említett ezt-azt, ami úgy is folyamatosan változik.

2011. márc. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Olga néni ***** válasza:
Vedd a kezedbe a sorsodat! Egyszer bejött az asztrológusnak. A kapcsolataid főleg rajtad, rajtatok múlik.
2011. márc. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!