Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szóljak be, vagy sz*rjam le őket?

Szóljak be, vagy sz*rjam le őket?

Figyelt kérdés
Van két fiú az osztályomban akik mindíg piszkálnak.Azzal hogy bajszom van,meg sokszor nevetnek rajtam amikor felelek,nevetnek a ruháimon vagy hasonlók.Úgy szólítanak hogy "bajusz".Annyira rosszul szokott esni és hiába kérem őket szépen hogy hagyják abba csak piszkálnak.Sokszor már sírtam is miatta mert elég érzékeny vagyok.Szerintetek mit tegyek,szóljak vissza,vagy nem éri meg velük foglalkozni?Köszönöm válaszaitokat!:)
2011. márc. 7. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
röhögj velük te is, Bajszi!
2011. márc. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Epilátor?gyanta?
2011. márc. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nagyon kedvesek vagytok..
2011. márc. 7. 19:17
 4/5 anonim ***** válasza:
te gyerek ha a pofájukba nevetsz megfognak lepödni.a bajusz becenév meg szerintem nagyon állat...nekem tetszene.legalább is ha rádragad idővel szerintem image vállik:)mindk mindég mindenkire valami becenevet aggattunk és ezen nem kell kiakadni.másnem te is aggas rájuk valami jó nevet:)
2011. márc. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Vagy verd meg őket, többet nem fognak bajusznak hívni :D

Amúgy meg tényleg nem rossz becenév :)

2011. márc. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!