Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szóljak vissza? Akár...

Hogyan szóljak vissza? Akár durván/akár viccesebben.

Figyelt kérdés

Ne látszon az, hogy megsértődtem vagy ilyesmi.mert nem vagyok, valami jó rögtönző, ha pl egy vitába keveredek, nem mindig tudok jókat mondani. egy példa:

Egy olyan pulcsit vettem ami lazásabb, kicsit nagy rám, de én így szeretem, mert utálom a feszülős cuccokat(csőgatya az oké:) Zsóval beszóltak nekem, hogy nme nagy rád ez a felső? akkor erre pl mit kéne visszamondani? (flegmán, vagy nem is tudom) meg a fiúk mindig csesztetnek suliba is és nemtudom mit mondjak rá vissza. ZSóval kérlek segítsetek!!!!


2011. ápr. 4. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:

pl erre a pulcsisra:

nem mindegy az neked?

miért, szeretnéd hogy feszüljön?


az a gond, hogy mindig más-más helyzetek vannak és előre nem lehet felkészülni. a lényeg hogy maradj 'laza' és ne látszódjon rajtad hogy zavarnak ezek a beszólások mert akkor csak azért is tovább mondják.

2011. ápr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
okés :) még válasz esetleg?
2011. ápr. 5. 19:33
 3/4 anonim ***** válasza:

a fogadat kiverem

szereted a korhazi kajat?

tul sok a fogad?

anyad szeret feketebe jarni?

kell a veres?

mertte olyan gyonyoru vagy...

kozod?...mint eszed

ne szojjal be

kitepem a szemoldokod

jobb vagy bal szemed szurjam ki eloszor?vagy mindkettot egyszerre?

nem tetszik?ne nezd

eriggy bujjal el

fekuggy le...



remelem segitettem:))

2011. ápr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hehehehe. dejóóók:D:D

ilyesmiket kérek mégg plss :D

2011. ápr. 6. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!