Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más is észrevette már, hogy...

Más is észrevette már, hogy sok csúsztatás van a kuponos oldalak ajánlatai között?

Figyelt kérdés

Már a sokadikba botlottam bele, ahol kiderült, hogy rejtett többletköltség van, vagy hogy a kupon ára nem elég egy sorozatkezelésre (csak a felére), pedig a címben és a leírásában kifejezetten ezt sugalmazták.

Kezdek elkeseredni, hogy ebből is csak a csalás marad, meg a félrevezetés :(


2011. márc. 7. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:

én azt vettem észre, bocsi nem kuponokkal

hogy amikor összekapcsoltak két terméket, az egyéni értéküket felemelték


pl a pantene hajfény 600 valamennyi volt

összekapcsolták pantene balzsammal vagy mivel, kb 1200 ft-ert

és amikor a hajfényemet megakartam venni csak natur azt, döbbenten láttam, hogy 800 valamennyi lett!!!!!!!!!

bocsi hogy nem pontos értékeket írok, de ha tudom, hogy ide megírom, akkor megjegyzem

2011. márc. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Abszolut jol vetted eszre, mert a kupon ket dolgot szolgal:


-hogy olyan termeket vegyel meg, amit lehet, hogy kupon nelkul meg sem vennel, mert pl. masik markat hasznalsz


-hogy elhitesse veled, hogy jo uzletet csinalsz. De amikor az "akcios" termek kuponnal dragabb, mint a tobbi, nem erdemes.

2011. márc. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!