Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért ilyen éretlenek a mai...

Mért ilyen éretlenek a mai fiatalok? (bövebben lent)

Figyelt kérdés

Én egy 16 éves lány tanulok rendesen jó többet is tanulhatnék de szerintem szorgalmasvagyok hétvégente eljárok bulizni és néha 1honaponta iszokis de sohanem viszem tulzásba épp hogy csak jokedvem legyen

a velem egykoruakon pedig aztveszem észre hogy, minden héten berugnak ésmindig azt hangoztatják az iskolában én hajoliséreztem magam ink nemdicsekszekvele joléreztem magam éskész de ök ezt firtatják állandoan megmondják h beakarnak rugni most hétvégénis meg cigiznek is valakimég füvezikis joaztmondja h csak alkalmanként de nekemez akkoris sok énis kiprobáltam már a cigaretát kétszer kb életembe de én annak se látom sokértelmét h mindenbuliba cigizni kellmert h az menő

én 16évesvagyok mégnincs barátom de persze nekem is tetszenek fiuk de én nem siránkozok hogy smárolo hiányom van megienek azt semértem mért jóaz h mindenkivel flörtölnek ilyenkorban

de azt veszemészre h a körülettem lévök 70% Ilyen és már tulesett nagyrészük a sexen is vagymár kisebb dolgokon párkapcsolat nélkül.

nemtudom ezeket a dolgokat hova tenni már néha én érzem magam rosszul miatuk h én ezeket a dolgokat ennyire másképp gondolom.TÉNYLEG ÉN VAGYOK ENNYIRE MÁS GONDOLKODÁSU?


2011. márc. 7. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
a kérdés valójában az, téged miért bosszant hogy a többi fiatal hogyan viselkedik, ha te elégedett vagy és kielégítőnek tartod ahogy te élsz?
2011. márc. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mert a barátnöim és probálnám velük tudatni hogy ez nem helyes..
2011. márc. 7. 23:47
 3/7 anonim ***** válasza:

igen más gondolkodású vagy.

te nem akarsz beállni a sorba és bégetve játszani a menőt. élj így ha neked így jó, megfelel, mindenki úgy él ahogy akar, és ahogy nevelve van. örülj hogy te nem vagy ilyen.

2011. márc. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az emberek mindig azokhoz/oda csapódnak, ahol nekik jó


ahogy élsz te, hozzád meg olyanok fognak csapódni, akik olyanok mint te


hagyj mindenkit a magad útján, nem feladatod más keresztjét magadon hordani

2011. márc. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok mint te,csak én 15. Más gondolkodású vagy,komolyabb és jobban bele látsz a dolgok súlyába,mélyére. Ez hidd el, nem rossz,csak jó! :) Majd később talán megkomolyodnak..Sok a nevelésen is múlik....Örülj neki h érettebb vagy náluk.ez még előnyödre lesz később. Hagyd rájuk, nem avatkozhatsz bele amúgy se,mert nem érne semmit a szavaid a barátnőidnek..sajnos ez a mai világ.de akadnak még jó emberek is :)

15/L

2011. márc. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 haggyámán ***** válasza:

Én meg szeretek néhanapján "bebaszcsizni", és olyan dolgokat csinálni, amit az átlag emberek nem tennének meg.

Én nem tartom rossznak az életvitelemet. Nem akarok 15 év múlva egy befásult ember lenni aki inkább néz ki 55-nek, mint 35-nek.

Vagy mit fogok mesélni majd az unokáknak: "Hát, tinikoromban nem történt semmi érdemleges, utána elkezdtek dolgozni, monoton munkám volt, amit a hátam mögé se kívántam volna.". Hát inkább olyat szeretnék, hogy "Egyetem előtti nyáron az a sátorozás..", "Amikor a teljes este kiesett", "Amikor elmentünk a Szigetre..".

Egyszer vagyunk gyerekek.

2011. márc. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a legnehezebb ha az ember megszokja a monoton életet.és abból kizökkeni nagyon nehéz föleg ha az illetők észre se veszik h milyen életet élnek.és hogy élnek??

bemebbek a vérosba BULIZNI berugnak beszívnak csinálnak valami idiótaságit másnap felkelnek nevetnek egyet a baromságon majd mésnap megint azért bemegy h ugyan azt elmesélje amit azelötti éjszaka csinált és megint ujrakezdi.és valahol ez egy olyan rutinná válik a fiatalok körébe ami számukra az értelmet jelenti.tulajdonképpen a semmittevés:)és te vagy az 1ik kivétel aki meglátja ezt a külömbséget az élet és az ugmond felnőttéválás között:)

2011. márc. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!