Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elég nagy? Bővebben lent!

Elég nagy? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Sokan a fejemhez vágják, hogy kicsi a mellméretem. 13 és fél éves vagyok, 161 cm, és 70a a mellméretem. Szerintem is kicsik, de nem tudok mit tenni. Tudom, hogy még nőni fog, de az is mondta aki tetszik...szóval ne törődjek vele?
2011. okt. 27. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, az eszed és a szíved nem a melledben van. :-) Mindenki megtalálja a párját, kismell és nagymell is. :-DDDDDDDDD
2011. okt. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 FuturePk válasza:
13 és fél évesen inkább menj és babáz ne a melled méretét nézegesd ezt is csak egy agyhalott tudta ideírni 13 és fél éves lány -.-
2011. nov. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ricsard28 válasza:

Én erre csak azt írom, hogy ezzel még ilyenkor nem kell foglalkozni.

Jó bár már 16 vagy, mivel ezt 2011-ben írtad, meg fogadni mernék, hogy nagyobak lettek a melleid, mert a nők 14, vagy inkább 15 éves koruktól kezdenek el testileg fejlődni.

De még ugyanazt írom, hogy még 16 évesen se kell ezzel foglalkozni.

Életed párja úgy fog szeretni, ahogy vagy. (Főleg a belső értékeket)

2014. márc. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!