Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Internetről rendeltem laptopot...

Internetről rendeltem laptopot és sajnos előre utaltam a pénzt! Persze a laptopot a mai napig sem kaptam meg. Mit lehet ilyenkor tenni? Segítsen aki már járt így!

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 14:38
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

magánszemély, de telefont nem lehet lehallgatni?

mert telefonon beszéltem le vele.ha azt visszanézik akkor kiderül minden.

2011. márc. 8. 16:02
 22/25 tetris ***** válasza:
Azért ne láss mindjárt rémeket! Az a laptop még megjöhet. Egy hét még nem olyan hosszú idő. Egy pár napot még várhatsz, mielőtt a Rendőréségre mész. Addig is próbálj vele kapcsolatba lépni telefonon. Hátha sikerül.
2011. márc. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
3 napja hívogatom és semmi.A dolog számomra egyértelmű.
2011. márc. 9. 07:19
 24/25 anonim ***** válasza:

A telefon lehallgatáshoz szerintem minimum azt kell mondanod, hogy telefonon elmesélte, hogy miképp fogja felrobbantani a Parlamentet jövőhéten...


Ilyen piti ügyek miatt, mint egy 30ezres laptop egy fűszálat nem fognak neked keresztbetenni, drágább lenne maga az eljárás. Szerintem.


Szerintem amivel próbálkozhatsz az a bank, hogy meggyőzöd őket, hogy félrenyomtad a számlaszámot és vissza akarod kapni a pénzt, bár kétlem, hogy lehetséges, de ha egy bankon belül történt akár még meg is eshet.

2011. márc. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Örülj neki hogy csak harmincat buktál. Nem tudom, túl fiatal vagy-e, vagy esetleg csak még nem próbálkoztál neten vásárolni. Mert akkor most megtanultad, hogy legközelebb, amikor már nem 30, hanem 100-200 ezres gépeket akarsz venni, ne utalj előre SOSEM! Ha ragaszkodik hozzá, hagyd a fenébe,
2011. márc. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!