Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az iskolámban mindig beszóloga...

Az iskolámban mindig beszólogatnak, és lögdösnek meg fenyegetőznek. Mit tudok ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 15:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Vajon miért találnak meg mindig? Először ezen kell elgondolkozni és változtatni, ha kell.
2011. márc. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Punch in da face.


Eddz, erősödj, győzz.

2011. márc. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 tetris ***** válasza:
Hát lökd vissza!
2011. márc. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Ha ennek nincs oka akkor fordulj a rendőrséghez, az hogy beszólogatnak becsületsértésnek számít, a fenyegetőzést nyilván mondanom sem kell. Ez már mindjárt két bűncselekmény.
2011. márc. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Utolsó: Ja, jó ötlet, de mivel bizonyítja be? Ha csinál hangfelvételt, akkor kell a beleegyezésük. A tanúk meg simán hülyének nézik a srácot, és kimaradnak a perből. Ütni kell.
2011. márc. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
semmi okuk nincsen h belémkössenek...szimplán sétálok elöre és a nálam 3 évvel idösebb belém köt -.-' de kiprobálom ezt az ütésfélét... ;)
2011. márc. 8. 19:00
 7/25 anonim ***** válasza:
A bizonyításnak többféle módjai vannak.
2011. márc. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
például?
2011. márc. 8. 19:54
 9/25 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező!


Ha úgy érzed, hogy nagyon elfajultak már ezek a dolgok mindenképpen "segítséget" kell kérned. Azt gondolom te is látod már most, hogy az erőszak nem fogja megoldani a problémádat, hanem csak súlyosbítni fogja őket az iskolán belül. Azt javaslom, először ne szüleidnek szólj, mert ők hajlamosak "túlreagálni" a dolgot, ami szintén csak a helyzet romlásához vezethet. Először, válasz ki egy tanárt akiben megbízol, esetleg igazgatót aki megértené a problémádat és beszélj vele. Ő vagy Ők tudni fogják, hogy segítsenek neked.A másik dolog, hogy (ahogy azt gondolom te is) szokták tudni, hogy miért épp őket szemelik ki ezek az emberek. Gondolkozz el ezen, és ha van olyan dolog amin tudsz változtatni és akarsz is, talán az előrelépés lehet. Ütni semmiképpen nem kell, de ha kicsit karakánabb vagy az sokat segíthet. Nem gondolom, hogy a te korodban pereskeni kéne(bár biztos megriasztaná a másik felet) de javaslom, ha már dúrván meg is fenyeget, ha bemész a helyi rendőrségre, nagyon sok helyen kedvesek és akár még személyesen is megkeresik a fenyegetőket és ráijesztenek kissé(azért merem ezt javasolni mert nekem is kapcsolatom van a rendőrséggel).Ezek ellenére először mindenképpen egy tanárral beszélj!! Nagy változást fog hozni meglátod. Egy dolgot nem szabad! Hagyni magad. Mindenképpen lépni kell és "felvenni a harcot"-természetesen ésszerű módszerekkel.

2011. márc. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
100%
A gyerekek fiatalok egyre kegyetlenebbek. Sajnos az én időmben is volt ilyen. Visszahúzódó csöndes gyerek voltam, a többiek ezt sajnos nem tudták elviselni. Nem minden esetben az a gyerek hibás akit bántanak, azaz nem ő az aki viselkedésével kivívja azt, hogy verjék, lökdössék. Csatlakoznék az előttem szólóhoz, beszélj egy tanárral akiben megbízol.Én annak idején végigjártam mindent szülők, tanárok, mindenki megpróbálta leállítani a "bántalmazókat" de semmire sem mentek vele végül 7 évi szenvedés után az iskolaváltást választottam, ami megoldotta a problémát. Szóval ha nincs még elmérgesedve annyira a helyzet, ne hallgass szólj bátran, h mielőbb rendezni tudják a problémát.
2011. márc. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!