Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha Amszterdamban egy meleg...

Ha Amszterdamban egy meleg pár fogja egymás kezét vagy csókolózik, beszólogatnak nekik, mint Magyarországon?

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
igen,sehol nem csípnek titeket.
2009. jún. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Nem hiszem.
2009. jún. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Nem jártam még Hollandiában,de ott azért elég szabados a felfogás.Nekem azért tetszenek ezek a beszólások a nem homók részéről,mert újabban szexkultúra címén utánoznak benneteket,úgy szeretkeznek,mint ti és ezzel még dicsekszenek is.
2009. jún. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

Hollandia sokkal szabadabb és elfogadóbb ország, de szerintem azért ott is van 1-1 ember, aki beszól és gyűlölködik. De csak elvétve, és azokkal kár is foglalkozni. :)

Én oda szeretnék a jövőben költözni, itt nem lehet így igazán boldognak lenni...

2009. jún. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Az emberek nem ismerik toleranciát. Ezért csak kevés országban nem szólnának be ezért.
2009. jún. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem nincs még egy ilyen hülye ország mint Magyarország. (Lehet lepontozni teszek az egészre!)

Máshol toleránsabbak az emberek, de azért mindenhol akadnak homofóbok is.

Szerintem Amszterdamban azért kevesebb beszólást kapni.


Pár napja kicsiny városomban sétálgattam (megyeszékhely, messze BP-től) és nagy meglepetésemre láttam 2 fiút egy padon ültek és csókolóztak a város legforgalmasabb részén :) Meg is álltam pár másodpercre, nem hittem el, hogy senki nem szól be nekik.

Annyira örültem, hogy végre hagyják őket is nyugodtan :)

2009. júl. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én többször jártam már ott, de az a helyzet, hogy nem láttam ilyen párokat. Lehet, hogy nem szólnának be, de azért nem lehet lépten-nyomon ilyesmit látni.
2010. jún. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem ha ilyet látnak beállnak 3- nak!!!!
2016. dec. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!